Skocz do zawartości

Kto Leci 7 Lipca Do Waszyngtonu Z Przesiadką W Amsterdamie...?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!!

Za 5 dni lecę do Stanów, ale dopiero teraz wpadłam na pomysł, żeby poprzez Internet znaleźć osobę, która chciałaby towarzyszyć mi podczas lotu....wiem, że trochę późno się obudziłam, ale lepiej późno niż wcale...Kto wie, może mi się uda :(

Otóż lecę dnia 7 lipca 2008 z Okęcia, przesiadkę mam w Amsterdamie i później do Waszyngtonu (VA)...Moje obawy nie dotyczą samego lotu, chociaż lecę pierwszy raz, ale przesiadki...przeraża mnie myśl, że mogę się zgubić albo nie dogadać..

Czy ktoś może mi pomóc...? Byłabym baaaardzo wdzięczna choćby za same wskazówki niezbędne na lotnisku w Holandii!

Z góry dziękuję

Martyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz troche jestem na Forum i jak narazie nie slyszalem aby ktos sie zgubil na lotnisku :(

A co do Schipol to jest wieksze niz Okecie ale nie zgudbisz sie na nim ,musisz isc po tablicach informacyjnych do danego wyjscia a to jest bardzo latwe :(

pamietaj ze jak masz malo czasu na przesiadke to nigdzie sie nie zatrzymuj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

później do Waszyngtonu (VA)...

Raczej Waszyngtonu(DC):(...nie martw sie podarzaj za znakami flight connection. Przejdziesz ponowna kontrole bagazu podrecznego i wsio do bramki(ktora powinnas miec napisana na karcie pokladowej ktora wydadza Ci w Wawie na lot z Amsterdamu). Jesli nie bedzie na karcie nr bramki po przejsciu kontroli bagazowej poszukaj na jednym z wielu monitorach czy juz znana jest bramka dla Twojego lotu. Nie wiem jakimi liniami lecisz lecz jak nie zdarzysz na swoja connection do IAD lataja 3 loty z Amsterdamu (US Airways - 12:25, United - 12:25 :( , KLM- 13:15 ) wiec teoretycznie jakbys leciala United or US i nie zdazyla na ten lot moglabys probowac negocjowac ze swoimi liniami zeby wsadzili Cie na lot KLM.

BTW: Jak bedziesz potrzbowala jakiejs pomocy w DC daj mi znac. Jestem tutaj od 2004r tu przylatuje.

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Przesiadałam się w Amsterdamie kilka dni temu - też po raz pierwszy. Oznaczenia bramek są super czytelne - faktycznie nie sposób się zgubić. Pracownicy - życzliwi, nawet jesli kiepsko mówisz po angielsku - na pewno Ci pomogą. Ale - jestem pewna - poradzisz sobie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...