Skocz do zawartości

Wiza Dla 15-latki


Rekomendowane odpowiedzi

mam 15 lat co oznacza, ze prawdo podobnie dostane wize, ale 16 lat bede miec pod konie lipca a o wize bede sie starac w polowie lipca, tak wiec na zaproszeni mam napisane 15 lat to chyba dobrze.

moje pierwsze pytanie jest takie : czy tylko potrzebny mi jest wniosek gs 156 czy moze jeszcze jakis inny?

za bilet beda mi placic rodzice, ale w stanach bede na utrzymaniu mojej cioci, czy w takim razie musze zabrac na rozmowe zaswiadczenia o zarobkach obojga lub jednego z rodzicow? bo na zaproszeniu jest napisane ile moj wujek zarabia.

jeszcze jedno ; jak myslicie, zaproszenie mam od cioci meza, gdyz on jest obywatelem usa a ciocia jeszcze nie, czy to moze jakos wplynac na decyzje? mowia nie ktorzy ze to nie ma znaczenia

wiem ze na rozmowie musze byc z rodzicami, ale nie wiem czy to ja mam odpowiadac na pytania czy rodzice i co ja w ogole mam mowic.

przepraszam ze tak duzo pytan, ale ktomus musze je zadac. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ze moze prawdopodobnie dostaniesz wize ,zaproszenie pokasz wtedy jesli bedziesz o nie poproszona .Teraz w duzej wiekszosci takich rozmow nie prosza o pokazanie zaproszenia bo nie zaproszenie ma pokazac ze wrocisz a Ty sama pod czas rozmowy.

ds 156 Ci wystarczy jesli chodzi o Ciebie jako dziewczyne plus wydrukuje sobie druk dhl ,jesli mozesz to zabierz ze soba zaswiadczenie z 1 lub tez 2 rodzicow .Ciocia jest moze legalnie w USA tzn ma staly pobyt ?Co do tych osob to maja racje,mozna leciec do kogos kto ma obywatelstwo-staly pobyt jak tez i kto jest nielegalnie i jak dobrze sie wypadnie na rozmowie to wize ma sie w kieszeni.

Jesli pytania beda skierowane do Cebie to Ty odpowiadasz a jak do nich to Oni .

ps i nie pisz emigracja bo jesli tak powiesz na rozmowie lub tez tak Cie zobacza ze chcesz tam emigrowac to wizy turystycznej nie dostaniesz..no chyba ze to byl blad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie..wiem z ta emigracja to byla pomylka, chcialam zmienic potem ale nie umialam. Ja mam zamiar tam sie zatrzymac tylko na jakies dwa tygodnie, ale moja ciocia mowi, ze przez twa tygodnie to zabardzo nic nie zobacze, bo oni pracuja w tygodniu wiec tylko zostaje sobota i niedziela, wiec moze zostane na jakis miesiac

jeszcze jedno co to jest ten druk DHL?

a moze wiecie gdzie moge sie zorientowac w sprawie biletow na necie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz druk dhl...ta firma potem przywiezie Ci paszport z wiza :

http://polish.poland.usembassy.gov/root/pd...form-polish.pdf

Teraz bedzie cos trudno znalesc taniego nawet i na necie ,moze niech Ciocia z Wujkiem kupia Ci bilet w USA .

na tej stronie mozesz cos zobaczyc z biletami lub tez wpisujac w google bilety lotnicze i Ci wyjdzie duzoo strona na ten temat.

www.aero.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam tez sa starsznie drogie bilety, jedynie jak sie leci z przesiadka to mozna cos znalesc taniego, ale wiadomo ja nie polece z przesiadka , bo sie troche boje i nie znam na tyle jezyka, rodzice by mnie nie puscili.

dzieki za wszystko strasznie mi pomogles, jak cos bede nie wiedziec to sie odezwe i napisze jak mi poszla rozmowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno, jak sie wypelna ten wniosek 156 i tam dalej jest drukowac albo przejdz dalej ( cos takiego) i jak przechodze dalej to jest wszystko po angielsku a moje odpowiedzi sa takie same jak wszesniej wypelnialam, a na samym koncu jest jakis kod kreskowy. Czyli co mam wypelnic ten druk po polsku ,przejsc dalej i na samym koncu wydrukowacc wszystko razem z tym kodem kreskowym? bo nie bardzo wiem jak to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w porzadku ,,pamietaj o tym aby dawac odpowedzi bez polskich znakow a bedzie ok :)

A drukujesz na jakiej drukarce,jak na laserowce to ok a jesli na atramentowej to pamietaj aby dobrze Ci wyszedl ten kod bo czasami bywa On rozmazany a wtedy musisz drukowac wniosek od nowa .

ps jak idziesz na rozmowe do Krakowa to musisz miec ds 156 na 2 kartkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ze moze prawdopodobnie dostaniesz wize ,zaproszenie pokasz wtedy jesli bedziesz o nie poproszona .Teraz w duzej wiekszosci takich rozmow nie prosza o pokazanie zaproszenia bo nie zaproszenie ma pokazac ze wrocisz a Ty sama pod czas rozmowy.

ds 156 Ci wystarczy jesli chodzi o Ciebie jako dziewczyne plus wydrukuje sobie druk dhl ,jesli mozesz to zabierz ze soba zaswiadczenie z 1 lub tez 2 rodzicow .Ciocia jest moze legalnie w USA tzn ma staly pobyt ?Co do tych osob to maja racje,mozna leciec do kogos kto ma obywatelstwo-staly pobyt jak tez i kto jest nielegalnie i jak dobrze sie wypadnie na rozmowie to wize ma sie w kieszeni.

Jesli pytania beda skierowane do Cebie to Ty odpowiadasz a jak do nich to Oni .

ps i nie pisz emigracja bo jesli tak powiesz na rozmowie lub tez tak Cie zobacza ze chcesz tam emigrowac to wizy turystycznej nie dostaniesz..no chyba ze to byl blad...

www.lan.com tu sa ceny ponizej 1000zl w obie storny prawdobodobnie bledem systemu ale wszystkie rezerwacje sa zalatwiane prawidlowo,wystarczy wybrac na stronie glownej usa/canada(eng) i nastepnie po wybraniu miasta wylotu(polecam londyn)klikamy na opcje mulitycity i na nastepnym ekranie wbieramy daty oraz miejsca odlotu i przylotu.Znalazlem tak lot z Londyn-Orlando-Londyn za 250 euro w pazdzierniku ale ja niestety raczej nie dostane wizy takze nie skorzystam ale polecam strone znalazlem dzieki formum lotnictwo.net.pl link do watku tam sa wszystkie informacje http://lotnictwo.net.pl/viewtopic.php?t=560&start=775

To naprawde okazja dla osob,ktore maja wizy na niewiarygodnie tani lot do usa.

Powiedzcie mi przy okazji jakie warunki MINIMALNIE trzeba speliac aby dostac wize jakie dochody sa wymagane i czy skonczone szkoly maja znaczenie?

P.s.BARDZO WAZNE JEST BY WYBRAC NA STRONIE GLOWNEJ JEZYK USA/CANADA BEZ TEGO NIE MOZNA WYKONAC ZADNEJ REZERWACJI DO USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...