Skocz do zawartości

Wiza Pracownicza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja sytuacja jest nastepujaca. W Polsce skonczylem fizykoterapie i po studjach przylecialem do USA. Obecnie mam wize turystyczna wazna do konca pazdziernika. W USA znalazlem pracodawce, wlasciciela duzej firmy ktorego matka miala wylew i chcialby abym zajal sie jego matka. Wlasicicel tej firmy powiedzial ze chce pokryc wszystkie koszty zwiazane z uzyskaniem wizy pracowniczej dla mnie. Jakie warunki musi spelnic pracodawca aby mogl mnie sponsorowac? Jaka wize pracownicza moge dostac w takim przypadku - H1b? Jak dlugo czeka sie na taka wize?

Z gory dzieki za Pomoc

maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy jeszcze założysz ten sam temat w różnych działach? W jednym odpowiedziała Ci Karina, która jest prawnikiem imigracyjnym. Lepszej informacji na tym forum nie uzyskasz. Drąż temat tam, nie ma sensu rozwlekać tego po całym forum. Wizy pracowniczej H1B bez prawnika tak czy owak nie załatwisz, to jest masa papierkowej roboty, która wymaga szczególnej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...