Skocz do zawartości

Jaka Jest Szansa Na Wize Turystyczna Jak Brat Jest Nielegalnie Od Roku W Usa?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Mianowićie chciałabym razem z mężem starać się o wizę turystyczną, oboje pracujemy, mamy umowy na czas nieokreślony, dobrze zarabiamy, dostaniemy z pracy bezpłatny urlop na wyjazd, dostaniemy zaproszenia od kuzynki, która tam przebywa, mamy własne mieszkanie, stany naszych kont nie są najgorsze, ale mam problem mój brat przebywa od roku nielegalnie w USA, czy mam podawać we wniosku, że brat jest na terenie USA czy to zataić, czy ambasada posiada takie wiadomości, jeśli powiem prawde czy mamy jakieś szanse wize otrzymać. Co radzicie, może ktoś miał taką sytację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja takie dane i nie probuj nawet oszukiwac bo wyjdziesz bez wizy a do tego nie bedziesz juz dla nich wiarygodna a czy masz szanse to czy Twoj brat lecial do tych samych osob co Ty masz leciec,czy te osoby kogos juz zapraszaly i One wrocily na czas no i na ile chcesz tam leciec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisywac czy nie - niestety nie ma idealnego rozwiazania,

jesli wpisze sie brata moga o niego zapytac lub nie, jesli zapytaja to pewnie na jakich warunkach tam jest,

ja osobiscie jestem zwolennikiem mowienia prawdy - jesli jednak wywiaze sie rozmowa z konsulem na temat brata bedziecie musieli sie troche wiecej nameczyc ze nie jedziecie z podobnymi zamiarami.

Inaczej mozna nie wpisywac brata - przeciez nie musisz wiedziec gdzie on jest obecnie. Ja nie wiem gdzie polowa mojej rodziny jest (tej dalszej oczywiscie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...