Skocz do zawartości

Zniszczona Wiza Turystyczna ,jestem Na J-1 :( Help


Rekomendowane odpowiedzi

Przebywam w Anchorage , Alaska

Mam czesciowo zniszczona wize turystyczna....ale pracuje na J-1

potrzebna mi byla turystyczna ,zeby czesciowo przedluzyc sobie pobyt.. bo podkoniec wyjezdzamy do meksyku..

dane osobowe sa czytelne...tylko dolna czesc z numerami uszkodzona ;)(

prosze o rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

koledze znowu sie cos pomylilo bo ta porwana wiza znajduje sie w paszporcie mojej kolezanki a nie jego gdyz kolega Tygrysex takowej wizy turystycznej nie ma! cos mu sie w glowie pomieszalo i znowu jakies bzdury na tym forum wypisuje z powodow mi nie wiadomych. Do meksyku to on raczej nie mial zamiaru jechac tylko my. Tomaszu wes sie ogarnij i pomysl co ty piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze kolega dba po moje interesy zeby oby mi sie nic nie stalo:)no meksyk.....i ta zniszczona wiza turystyczna to moje prawdziowe przypadki a pan panie tygrysku to nawet nie ma wizy turystycznej...wiec jak moglbys ja zniszczyc...oj chyba zaczynaja sie znowu te problemyz przeszlosci:)aaa i jeszcze jedno ...moge ci kilka temacikow podrzucic bo mi sie tam naprawde duzo wydarzylo:)wiec kochaniutki utozsamiasz sie z kobieta:)gratuluje aaaa twoi znajomi renatka ( nuta) i michal(pinokio)byli w anchorage a pisali na forach takie bzdury ze byli prawie na biegunie polnocnym...no coz grunt to miec wyobraznie:)he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...