Skocz do zawartości

Green Card Pytanie!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam moje pytanie jest takie czy majac 1 zielona karte po slubie z obywatelem amerykanskim moge na jakis czas przyjechac do Polski oraz czy nie bede miala potem problemow z powrotem do Usa?Czy nalezy poczekac do momentu otrzymania drugiej zielonej karty?Z gory dziekuje Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz pojechac do polskiale nie radze na dlugo bo po otrzymaniu zielonej karty w ramach poslubienia amerykanina mozesz stawac po obywatelstwo po 3 latach a jesli pojedziesz na dluzej niz 180 dni to czas oczekiwania na obywatelstwo zaczyna sie liczyc od nowa wiec pojedz na krotko ,dwa tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej nie ryzykowac i poczekac do otrzymania 2 zielonej karty?Tzn ja chce pojechac na tydzien i wrocic z moja mama bo biedna sama sie boi ;)a co do Usa to trzyma mnie tu wiele gdyz wyszlam za maz wiec to chyba bedzie wystaraczajacy powod:)czy mimo tego moge miec problemy z powrotem tutaj do Stanow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli lecisz na krotki okres czasu to nie masz sie czego obawiac,,co innego jakbys chciala byc po za USA 6 miesiecy czy tez dluzej ale jak widze Tobie to narazie nie zgrozi,warto tez sprawdzac co jakis czas np strone urzedu imigracji,forum czy cos sie nie zmienilo w przepisach ..

To ze masz meza to jest za slabe aby wrazie czego udowodnic ze cos sie trzyma w USA a takim czyms moze byc samochod,kredyt,praca ,ubezpieczenie,konto w banku i operacje na nim,poczytaj dobrze dzial emigracja to wiecej sie dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...