Skocz do zawartości

Puste Pole W Ds 156


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W piatek moja siostra ma umowiona rozmowe z konsulem (stara sie o wize turystyczna z dzieckiem).

Wszystkie formalnosci wypelniam za nia, bo dwa lata temu dostalam wize i wiem co i jak ;)

Mam jednak pytanko i watpliwosci co do pustych pol w DS 156. Wyczytalam, ze nalezy wszystkie pola wypelnic nawet jesli pytanie nie dotyczy aplikanta to nalezy wpisac "nie dotyczy" lub "brak".

Problem jest w tym, ze wnioski juz mam gotowe i wydrukowane (na jednej kartce i dwoch -;) ) z pustymi polami... a drukarki laserowej nie posiadam, korzystalam grzecznosciowo od meza z pracy... czy na miejscu bedzie mogla uzupelnic te puste pola dlugopisem??

z gory dziekuje za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnych problemow z dopisaniem czegos na miejscu ;) wazne aby to byl prawda ;)

pamietaj ze tam gdzie jest tak lub tez nie to jesli zaznaczasz NIE to nic wiecej nie musisz pisac no chyba ze zaznaczysz tak to wtedy na dole piszesz odpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odpowiedz, chodzilo mi bardziej o puste pole np. malego ds 156 "inne nazwiska ktorymi sie poslugiwales"... zostawilam puste, a pewnie powinno byc BRAK, ale skoro mozna dopisac to dlugopisem, to kamien z serca... bardzo trzymam za nia kciuki, bo ja dwa lata temu w ciagu 3 tygodni bylam w chicago,schaumburgu, w las vegas i na florydzie... jesli dostanie z synkiem to chce go zabrac do orlando ;) i podobno w schaumburgu otwieraja legoland ;) a on jest maniakiem...

ahhh zobaczymy, moze sie uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bedzie cos brakowac lub bedzie trzeba cos dopisac (poprawic) na pewno Cie o tym poinformuja na miejscu

zasada jest ze nie zostawia sie pytan bez odpowiedzi i unika sie slowa "nie dotyczy" bo kazde pytanie nas dotyczy,

np. jesli nie mamy meza/zony to piszemy, NIE MAM, NIE POSIADAM, BRAK ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz bardzo dziekuje, oczywiscie dam znac, czy wize dostala ;-) i opisze jak jej poszlo na rozmowie...

ufff.... oby do jutra :-)

w sumie to podchodzi do tego z rezerwa, bo jesli nie dostanie wizy i tak ma plany na wakacje, wiec jesli nie ameryka to cos innego ;)

no ale mimo wszystko trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...