Skocz do zawartości

Przyznac Sie Czy Nie? Prosze O Rade!


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem całe forum ale nigdzie nie ma podobnej sytuacji w jakiej ja sie znajduje .Opisze ja moze w skrócie "Moja matka wyjechała do usa w listopadzie dostała wize turystyczna na pobyt 6 miesiecy postanowiła tam zostac ",sa rózne rady na temat przyznania sie ze ktos jest nielegalnie u mnie sytuacja jest taka ze nosimy rózne nazwiska ja X matka Z nie podawała w formularzu moich danych osobowych .Mam 27 lat ,stała prace w jednej firmie od 7 lat .Mam tez 7 miesieczna córeczke tutaj w kraju w planach slub jaka szansa iz otrzymam wize turystyczna na okres swiat oraz nowego roku ok 3 tyg .Prosze was o wasze opinie co mam zrobic wpisac czy nie ,czy beda wiedziec ze to moja matka czy nie (bylismy zameldowani pod tym samym adresem w Polsce )????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestescie zameldowani pod tym samym adresem a do tego lecisz do tej samej osoby co Twoja matka to wyjdzie ze cos jest nie tak i wtedy zegnaj USA na jakis czas i nie pomoze to ze Nam zniosa wizy ....

Ty sie nie sluchaj osob ktore nie beda za to odpowiadac jesli Cie zlapia na klamstwie,to Ty poniesiesz tego odpowiedzlnosc a nie te osoby a wtedy nikt Ci nie pomoze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajoma jest od kilku lat nielegalnie w USA.dziecko jej ma to same nazwisko ,dziecko dorosle ale nie zonate

nie przyznalo sie nigdy ze matka jest tu i lata do niej na kazde swieta od 4 lat.To fakt mojej znajomej z zycia wziety

a ty sam musisz osadzic jak wpisac meldunek nic nie ma w bazie danych adres nie jest main key

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest na szczescie kwestia przypadku co wiedza ;-)

prawda jest taka ze duzo ludzi podczas rozmowy wpada na tym ze powie za duzo lub na to samo pytanie postawione w rozny sposob udziela sprzecznych odpowiedzi

tez mam wielu znajomych, ktorzy sie nie przyznali, kilku ktorzy przesiedzieli pobyt sporo i co roku sa w USA, jeden ze znajomych nie oddal I-94 i tez nie mial problemow z ponownym wjazdem - widac wiec ze maja tam jeden wielki ... balagan ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...