Skocz do zawartości

Wyjazd Turystyczno - Zarobkowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po wakacjach ide do 2 klasy technikum. W marcu koncze 18 lat wiec do przyszlych wakacji bede juz pelnoletni. I tu moje pytanie. Czy sa jakies firmy/biura/programy, ktore organizuja wakacyjne wyjazdy (wizy itd.) do USA uczniom szkol srednich? Myslalem moze o jakiejs pracy i oczywiscie zwiedzeniu paru miejsc ;) Czekam na odpowiedz i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz moze jakies namiary, adresy stron www takich biur, ktore sie tym zajmuja? Najlepiej tych sprawdzonych. Pozdrawiam

EDIT:

czy chodzilo o cos takiego jak ta strona: www.campamerica.pl ?

Czy tos moze korzystal z ich uslug? Pisza, ze laczny koszt (bilety, hotel, ubezpieczenie itd) to 1499zl.. To nie jest malo? Przeciez same bilety wiecej kosztuja normalnie...

EDIT2:

Przejrzalem ta strone i to jest tylko dla studentow niestety. A ja w szkole sredniej jestem. Ma ktos moze jakies inne informacje na temat takich wycieczek dla uczniow szkol srednich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz wiem bo dostalem od nich maila :) Zamieszcze ponizej jego tresc, bo byc moze kogos zainteresuje ten temat:

"witam,

bedac w liceum mozna wyjechac na program Counsellor czyli opiekun do dzieci

na Campie.

zapraszam ponownie na nasza strone w celu zapoznania sie wlasnie z tym

porgramem.

Pozdrawiamy,

Camp America"

Ja niestety nie skorzystam z tej opcji, bo moja znajomosc jezyka jest chyba zbyt slaba. W szkole mam niby dobre oceny i nie mam w ogole problemow ale takie dogadywanie sie z dziecmi codziennie chyba przerasta moja znajomosc jezyka narazie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sprawa jest taka. NIe wiem czy potrzebuje korkow bo w szkole NIE MAM PROBLEMOW Z ANGIELSKIM :) Korki jako takie mam za free poniewaz moja mama daje korepetycje mojej dziewczynie i ja siedze z nimi i rowniez cwicze, powtarzam itd. Moge tez miec takie korki u babci, ktora byla 2 krotnie w USA, zna jezyk bardzo dobrze, uczyla w szkole i rowniez daje korepetycje ale nie wiem czy cos mi to da... tzn. czy potrzebne mi to jest... No chyba ze na korkach wybiegac poza program, ktory realizuje w tej chwili w sql.

karus, a mozesz mi powiedziec cos o Counsellor? cos dokladniej. jak tam naprawde jest itd. a na jakim poziomie mieli opanowany jezyk ci, ktorych znasz i byli tam? Z gory dzieki za odp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karus, a mozesz mi powiedziec cos o Counsellor? cos dokladniej. jak tam naprawde jest itd. a na jakim poziomie mieli opanowany jezyk ci, ktorych znasz i byli tam? Z gory dzieki za odp. Pozdrawiam

counsellor to opiekunowie/instruktorzy dzieciaków. uczą np. pływania, jazdy konnej, nadzorują strzelnice czy jazde na quadach, są instruktorami tenisa, piłki siatkowej, uczą modelarstwa, malarstwa, majsterkowania itp itd

Ze znajomoscią jezyka to jest tak ze zalezy od campu pewnie dużo ale tak jak np. mój znajomy który pojechał na camp jako pomoc w kuchni w końcu przenislli go na counselleora i uczył dzieciaki majsterkowania czy cos takiego. Jego znajomosc jezyka trudno mi okreslić ale na pewno nei znał biegle. Wiadomo trzeba mieć dobry komuniaktywny z dziecmi trzeba sie dogadać :)

Z resztą jakbyś pojechał na targi campów to sam byś się przekonał czy masz wystarczający jezyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no wlasnie z dziecmi trzeba sie dogadac a nie na migi ;) Zalozmy ze pojechalbym na te targi. Jesli tam sie nie sprawdze (tzn. moja znajomosc jezyka bedzie niewystarczajaca) to mnie po prostu nie dopuszcza, tak? Moglbym uczyc majsterkowania, albo jakby byla opcja instruktor kulturystyki/fitness to czylbym sie jak ryba w wodzie :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...