Jump to content

I-130


Bimota

Recommended Posts

Mam kilka pytań odnośnie formy I-130. Z tego co wyczytałem na USCIS wyslyła się ją (w moim przypadku) do Chicago. Jest też wypisane, że do wniosku potrzebne są akty urodzenia, akt ślubu itp. Wysyła się je razem z formą czy bierze się je dopiero na interview ? za forme podobno płaci się Money Orderem. Wystarczy zwykły Money Order ? bez jakieś kopii dla wpłacającego albo coś w tym stylu ? Kolejne pytanie to czy dostanę jakieś potwierdzenie że wniosek został przyjęty ? Jak przyjdą mi go głowy jakieś inne wątpliwości to je jeszcze dopiszę :) za odpowiedzi z góry dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

My wysylalismy I-130 z I-485, dolaczylismy kopie odpisow aktu slubu i urodzenia. Mozesz placic money order albo czekiem, ten ostatni latwiej sledzic i sprawdzic w banku czy juz zostal zrealizowany. Jak przyjma twoje dokumenty do rozpatrzenia to otrzymasz Notice of action. Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Wystarczy zwykły Money Order ? bez jakieś kopii dla wpłacającego albo coś w tym stylu ?

Money Order ma przecież kopię i to będzie Twoje potwierdzenie. Ale jak zostało wyżej napisane może wysłać czek personalny, wtedy łatwiej jest sprawdzić czy został zrealizowany.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...