Skocz do zawartości

Grafik Komputerowy


Rekomendowane odpowiedzi

Załóżmy, że jest się w miarę dobrym grafikiem komputerowym (:)). Ile taka osoba może mniej więcej zarabiać w USA (no i gdzie najbardziej może się to opłacać? W firmach mniejszych, większych?) ? I czy jest to raczej przeciętna pensja, czy też niższa/wyższa od krajowej? Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Co do takiej pracy na odległość, to jednak jeśli już - tylko na początku, bardziej chodzi tu o pracę na miejscu, w Stanach.

Teraz może dość głupie pytanie, ale zupełnie się w tym nie orientuję - czy 20$ za godzinę to mało/przeciętnie/dużo jak na zarobki w USA? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A orientujesz się może, jak taka praca wygląda? Dostaje się pieniądze po prostu za wykonanie jakiegoś konkretnego zlecenia, czy też jest to też liczone godzinowo? Jeśli tak, to jak to wygląda i ile zazwyczaj godzin dziennie taka praca może trwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedstawie Ci to na przykladzie mojego znajomego, ktory taka prace wykonuje:

1. dostajesz zlecenie, z opisem i wyliczona iloscia godzin tzw. projektowych

np. ulotka reklamowa sklepu, czas na zrobienie 4h, godzina projektowa 22$

2. przyjmujesz lub nie zlecenie,

z tego co mi mowil znajomy wiekszosc projektow robi sie w polowie czasu okreslonego przez zleceniodawce, wiec automatycznie nasza stawka godzinowa to nie $22 a $44 itp, nie wiem jak to wyglada u innych osob ale mysle ze co do zasady jest podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, dzięki. O takie wytłumaczenie mi właśnie chodziło :) A co się dzieje w wypadku gdy np. wykonam jakiś projekt, ale efekt nie spodoba się zleceniodawcy?

przewaznie komunikujesz sie z nim na tzw daily basis

wszystko wyglada bardzo dobrze jesli jestes dobry

nawet przy malych porazkach nie zrazaj sie

to tylko rosnie na korzysc

dla ciebie

bo kazde nastepne zlecenie

pojdzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...