Skocz do zawartości

Wypadek, Stluczka Prosba O Wyjasnienie Procedur


krzysiekNYC

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, wlasnie mialem stluczke, tzn bylem w domu i sasiad zadzwonil, ze ktos stuknol w moj samochod. Przyjechala policja, poogladala, spisala... wedlug zeznan sprawcy nie byla to jego wina a miasta (na ulicy zerwali asfalt i droga nie jest zbyt dobra), mianowicie kolo najechal na studzienke, wystrzelila mu poduszka powietrzna i zarysowal 2 auta po lewej stronie. Od policji dostalem nr. tel zebym sie zglosil po raport wypadku do 2 dni.

I teraz moje pytanie.

Co mam zrobic pozniej,

-zawiadomic moj insurance

-dogadac sie z gosciem

Jezeli byla do wina sprawcy badz miasta (bo droga), a mam ubespieczenie tylko w jedna strone to uzyskam jakies pieniazki.

Nie znam tych procedur, nigdy niebylem w takiej sytuacji.

Aha kolizja miala miejsce w Nowym Jorku, a samochod jest zarejestrowany na mnie ale w Michigan.

Dzieki z gory za pomoc i podpowiedzi w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to musisz miec wszystkie dane osoby ktora uszkodzila ci auto wlacznie z jego ubezpieczeniem,jesli sie dogadujecie to nie zglaszasz

Jesli nie to ,dzwonisz do swojego ubezpieczenia i zglaszasz incydent ,oni sami ci beda zadawali pytania i powiedza co z naprawa,wez koniecznie raport z policji o incydencie

Twoja firma ubezpieczeniowa tego nie pokryje bo nie masz full coverage,twoja firma ubezpieczeniowa powie ci co masz zrobic

wszystko powinno byc oszacowane i oplacone z ubezpieczenia osoby

tej ktora spowodowala strate.Ciebie nie interesuje ze on mial wypadek z droga w rezultacie uszkodzil twoj samochod

to jest jego sprawa aczkolwiek on moze wziac miasto do sadu,narob duzo zdjec i albo sie z gosciem dogaduj

wtedy nie zglaszasz niczego albo zglaszacie i jego ubezpieczenie wszystko pokrywa

pod warunkiem ze je ma

zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadnych uprzedzen nie mam i w majty tez nie zagladalem, widok siwej brody, pejsow i charakterystyczny ubiur pozwolily mi rospoznac hebrajczyka czyli zyda. A z doswiadczenia swojego jak i znajomych w uklady sie z nimi nie wchodzi bo mozna stracic. No chyba ze modlisz sie podobnie to ci pomoga.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...