Skocz do zawartości

Przygotowania Do Wyjazdu


Rekomendowane odpowiedzi

ja bylem 16 osoba w kolejce i widzialem,ze wszyscy dostali...byla para ktora sie ubiegala o wize imigracyjna to nie wiem czy dostali koniec koncow...i nie jestem pewien jednej babki bo ona jakos tak szybko sie zmyla mozliwe,ze nie dostala. osob ogolnie bylo jakos tak malo....ja mialem spotkanie o 9:30 a wszedlem o 7:30 bo w ogole kolejki nie bylo, ta pani konsul z ktora ja rozmawialem byla bardzo mila wlasciwie zapytala mnie tylko o praca i bardzo sie cieszyla,ze nie musi po polsku ze mna rozmawiac , ogolnie to sobie przez piec minut pogadalismy generalnie o niczym i potem,ze wize mam na 10 lat i ze mi zyczy fun w stanach....o tym,ze wize mam to juz mi w polowie rozmowy powiedziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
a tak poza tym jeszcze jedno pytanie co do bagazu jezeli moge wziasc max 2 x 23 kg a ja biorę 1x 40 kg to nie beda mi sapac na odprawie?

Nie ma takiej opcji 1x40 kg. Walizki maja miec po 23 kg ze wzgledu na obsluge bagazu i nikt takiego kolosa nie bedzie dzwigal. A jezeli juz przyjma to placisz nadbagaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...