Skocz do zawartości

Przygotowania Do Wyjazdu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Spróbuj z komórki na *740 94 00

Mnie też nie udało się wbić na ten stacjonarny, a z komórki poszło bez problemu.

Może Twój numer stacjonarny ma zablokowane wyjście na o 7XX.

Ja coś takiego sobie zafundowałem i dopiero przy okazji telefonu do konsukatu sobie o tym przypomniałem :D

Cena za 1 minutę taka sama.

Aha i jeszcze jedno - jeżeli umawiasz się np. na godzinę 8.30 (ja tak się umówiłem) to przyjdź na rozmowę wcześniej.

Niestety godziny wizyt nie są w żaden sposób respektowane przez polską ochronę i osoby umówione np. na godzinę 11.00 przychodzące o godzinie 8.00 też są wpuszczane.

W moim przypadku finał był taki, że przyszedłem punktulanie o 8.25 i przed sobą miałem 40 osób w kolejce (głównie tych umówionych na późniejsze godziny)

Wkurzające to, bo według mnie przyłazi się na tą godzinę na którą się umówiło, ale jak widać nasi rodacy tak niespiesznie wymieniający dowody osobiste do konsulatu przylażą bladym świtem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin spotkania z konsulem można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 20:00 dzwoniąc pod numer:

0 300 700 120 - z telefonów stacjonarnych w Polsce (4,88 PLN za minutę)

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...w_to_apply.html

jak widzisz dlatego masz klopoty z umowieniem sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...