Skocz do zawartości

Pomoc Przy Przedluzeniu Turystycznej...


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

przyjechalismy z dziewczyna na wizie turystycznej ktora dostalismy na 6 mcy I chcemy ja wydluzyc. Widzialem inne tematy o wydluzeniu I Wiem ze trzeba wypelnic forme, dokonac oplaty (ile teraz trzeba wplacic?), podac powod przedluzenia. Jaki najlepiej podac powod -chcemy zwiedzic inne stany ale now wien jak na to beda patrzec? Kolejna sprawa to czy trzeba pokazac ze ma sie jakas kase bo slyszalem ze przy zakladaniu konta bankowego wymagaja dowodu jesli chodzi o adres a z tym moze byc problem.

Dziekuje bardzo za wszelka pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sie wykazac srodkami na dalsze przedluzenie pobytu i moze tez byc ktos kto Cie bedzie sponsorowal.

A Ty planujesz powrot do USA w nablizyszm czasie lub tez bedzesz sie starac o wize w Ambasadze,jesli tak to daruj sobie to przedluzenie bo jesli Ci nawet przedluza co teraz jest trudne to mozesz miec klopoty z nastepnym wlotem lub tez dostaniem wizy w Ambasadzie ....No chyba ze przylecisz do USA po dluzszym czasie ...

Tak samo bedzie jak zniosa Nam obowiazek wizowy ze zainteresuje Ich co Ty tyle robiles w USA i czy nie istnieje podejrzenie o pracy na czarno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie planuje potem przyjazdu do usa w najblizszym czasie i napewno bedzie dluzsza przerwa. Czyli trzeba miec z banku kwitek o stanie konta. A czy zeby zalozyc konto w usa trzeba miec jakis dowod ze sie mieszka pod jakims adresem bo slyszalem od kogos ze wystarczy paszport ale nie wiem ile w tym prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...