Skocz do zawartości

Cena Przedluzenia Wizy


Rekomendowane odpowiedzi

CZYTALEM ALE WSZEDZIE TO SAMO NIE BO CIE NIE WPUSZCZA ! Ja mam taki problem matka jest tu rezydentem od dawna ale nie obywatelem usa, bylem dwa lata temu 4mc i teraz mam do 22.10.08 wize ale chcialem przedluzyc ,mowia ze podobno to kosztuje 300$ , a po drugie ze to chyba co innego jak turystyczna,? Co robic i co to kosztuje ? A jestem w Orlando FL. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kosztuje 300 dol i nie masz tez pewnosci ze Ci taka wize przedluza tzn pobyt .Pamietaj tez ze jesli przedluzysz sobie pobyt w USA a bedziesz chcial potem w niedalekiej przyszlosci wrocic do USA to mozesz to miec utrudnione wiec dobrze to przemysl czy takie cos Ci sie oplaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ze zniosa wizy?nadal beda sie pytac i moze o wiele wiecej niz jest to teraz .Pamietaj o tym kiedy bedziesz chcial wrocic do USA po krotkim pobycie w Polsce .

Teraz masz mozliwosc przedluzenia pobytu ale jak zniosa wizy to bedziesz mogl zostac w USA max 90 dni bez prawa przedluzenia...

ps dobra masz Matke ze Ciebie bedzie tyle czasu utrzymywac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...