Skocz do zawartości

Obowiazek Szkolny.


Juno

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem was, to forum jest aby pomóc natomiast wy odsyłacie mnie do innego miejsca.

Zapytałem się do jakiego wieku jest obowiązek szkolny w NEW JERSEY.

Nikt mi nie odpowiedział.

Chce tylko to wiedzieć.

Gdy dostane TĄ odpowiedź, podejmę następne kroki.

Czasem mam wrażenie że robicie mi łaskę odpowiadając na moje pytanie...

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsylaja cie do innego miejsca,bo nie sa informacja , albo po po prostu nie wiedza.

Zreszta z jakiej racji ktos obcy ma szukac za Ciebie, wystarczy poszukac na necie.Popytac sie znajomych.Ale ty wybrales najkrotsza i najlatwiejsza droge i jeszcze masz prentencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Zreszta z jakiej racji ktos obcy ma szukac za ciebie'' Na tym forum są również prawnicy którzy na 100% znają odpowiedź na moje pytanie, w internecie szukałem - być może mój angielski nie jest wystarczający.

I nie nie mam PRETENSJI

Po prostu proszę o odpowiedź aczkolwiek nikt nie chce mi jej udzielić...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Zreszta z jakiej racji ktos obcy ma szukac za ciebie'' Na tym forum są również prawnicy którzy na 100% znają odpowiedź na moje pytanie, w internecie szukałem - być może mój angielski nie jest wystarczający.

I nie nie mam PRETENSJI

Po prostu proszę o odpowiedź aczkolwiek nikt nie chce mi jej udzielić...

Pozdrawiam!

lol.

Nie, prawnicy nie znają odpowiedzi na twoje pytanie chyba że są z New Jersey. Są prawnicy z NY albo z Kalifornii a niekoniecznie z NJ.

Odpowiadając na twoje pytanie, w New JErsey obowiązek szkolny jest do 16 roku życia.

http://www.infoplease.com/ipa/A0112617.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...