Skocz do zawartości

Obowiazek Szkolny.


Juno

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoła nie zapyta mnie o żadne ID które ujawnia mój status - Ich to nie interesuje(Dowiadywałem się właśnie w szkole)

Nikt nie jest w stanie mi powiedzieć czy w New Jersey jest obowiązek szkolny?

Gdybym chciał iść do szkoły lub board of education to bym tam poszedł a nie pytał się tutaj na łamach forum...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązek szkolny jest taki sam we wszystkich stanach, z wyjątkiem wieku do którego nauka jest obowiązkowa (14, 15, 16, 17 albo 18 lat, coraz więcej stanów wprowadza 18 lat). Wyjątkiem jest tzw. homeschooling, ale musisz to uprzednio zgłosić gdzie trzeba.

Za niewysłanie dziecka do szkoły możesz mieć poważne jaja. Zrób jak Karina pisze i popytaj gdzie trzeba, co zrobić żeby dziecko mogło iść do szkoły trochę później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciał iść do szkoły lub board of education to bym tam poszedł a nie pytał się tutaj na łamach forum...

Jasne, po co masz sie trudzic. Tyle tylko, ze troche sie mylisz myslac, ze to forum to 'dzis pytanie-dzis odpowiedz' i kazdy bedzie skakal, bo Tobie sie nie chce ruszyc tylka zeby sie dopytac w sprawie swojego dziecka. Jak slowo daje czasem ludzi nie rozumiem, bo chyba kazda inna osoba to by pierwsze kroki skierowala do szkoly albo board of education a potem, w razie jakis dodatkowych watpliwosci, pisalaby na forum. Ty prosto z mostu piszesz: Gdybym chciał iść do szkoły lub board of education to bym tam poszedł a nie pytał się tutaj na łamach forum... Wcale nie jest dziwne, ze nikt Ci nie chce odpowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła nie zapyta mnie o żadne ID które ujawnia mój status - Ich to nie interesuje(Dowiadywałem się właśnie w szkole)

Nikt nie jest w stanie mi powiedzieć czy w New Jersey jest obowiązek szkolny?

Gdybym chciał iść do szkoły lub board of education to bym tam poszedł a nie pytał się tutaj na łamach forum...

Pozdrawiam

i po co ten cynizm? ludzie bezinteresownie probuja Ci pomoc, a Ty piszesz w ten sposob....smutne :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...