Skocz do zawartości

Ponowny Wjazd Po 3 Miesiacach


Rekomendowane odpowiedzi

W czerwcu dostałam druga juz 10 letnia wize.Bylam w US od 15 lipca do 26 sierpnia,na granicy deklarowalam pobyt na 5 tygodni,dostalam pozwolenie na 6 miesiecy.Moja ciocia(84 letnia obywatelka) chcialaby spedzic ze mna Święta Bożegonarodzenia i Nowy Rok.I tutaj moje pytanie,czy jadac 15 grudnia bede miala problemy z wjazdem?Znajoma powiedziala mi,ze moga sie bardzo czepiac,ze tak krotko bylam w Polsce.W sumie moglam pozostac w Stanach do stycznia,jednak musialam wracac ze wzgledu na szkole i prace.Co Wy myslicie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to bedzie bardzo glupie tlumaczenie bo jesli masz prace oraz tez szkole to na 100% musialas wracac i tak powiesz ze spedzilas wakacje i wrocilas do swoich obowiazkow.,,zadnych zaswiadczen nie bierzsz bo bedzie sie liczyc to co mowisz i na to sie nastaw...

A teraz powiesz ze lecisz na okres swiateczno-noworoczny i juz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Rożnie bywa? z własnego doświadczenia wiem, że w duzej mierze zależy od człowieka na którego trafisz. Byłam w stanach 6 m-cy po miesiącu poleciałam na 3tyg na zakupy, byłam zapytana o cel podróży odp zakupy. Pan sie uśmiechnął i życzył miłych zakupów. Oczywiscie wróciłam po 3tyg . Zapewne nie bedziesz miał problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...