Skocz do zawartości

Ponowne Otrzymanie Zielonej Karty


pawelinio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam meza ani dzieci, ale jak sprawdzalam to strasznie dlugo sie czeka na moja preferencje skoro rozpatrywany jest teraz 1 list 1999 a mamy rok 2008 a nawet jesli rodzice zdobeda obywatelstwo to i tak rozpatrywana jest ta preferencja z roku 2002 wiec i tak jakies 6 lat! Porazka

Teraz mam wize turystyczna do kwietnia 2009 i w momencie kiedy rodzice zloza mi papiery to bede mogla tu przyjezdzac na tej wizie czy juz nie? Czy oni nie moga tego jakos uproscic?

A jesli rodzice zloza papiery na obywatelstwo i w momencie zdania tego testu czy czegos tam to ile musza czekac na ten papier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale ja bede w Polsce a do Stanow chce jezdzic na wakacje do Mamy, to czy bede moglas sie o taka turystyczna wize starac mimo ze mama wlozy mi papiery?? Bo po skonczeniu waznosci wizy turystycznej chcialabym jeszcze tam sobie jezdzic!Zawsze wracam na czas do Polski i niew sedzer dluzej w USA niz 2 miesiace, bo studiuje w Polsce !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja bede w Polsce a do Stanow chce jezdzic na wakacje do Mamy, to czy bede moglas sie o taka turystyczna wize starac mimo ze mama zlozy mi papiery?? Bo po skonczeniu waznosci wizy turystycznej chcialabym jeszcze tam sobie jezdzic!Zawsze wracam na czas do Polski i nie siedze dluzej w USA niz 2 miesiace, bo studiuje w Polsce !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisalem wczesniej ,bedziesz mogla sie starac o wize ale czy ja otrzymasz bedzie zalezalo jak bedziesz przekonywujaca o tym ze bedziesz w Polsce czekac i ze nie bedziesz tam dlugo przebywac ...Pamietaj o tym any w ds 156 wpisac ze na Ciebie jest zlozona petycja jesli Ona bedzie zlozona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie kiedy bedzie na Ciebie zlozona petycja, beda nikle szanse na otrzymanie wizy turystycznej. To co SLY napisala nijak ma sie do rzeczywistosci. Twoje przekonywanie na nic sie zda w momencie kiedy bedzie na Ciebie zlozona petycja. Na roznych forach czytam o tym i jak ktos dostaje wize w trakcie procesu o GC to ma naprawde szczescie. Ale probowac mozesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agula a co ja takiego napisalem ze piszesz ze to nijak ma sie do rzeczywistosci?

Napisalem ze moze probowac a co bedzie to sama zobaczy,, wiele osob ktore maja zlozone papiery dostaja wize turystyczna ale to nie oznacza ze wize ma sie w kieszeni w kazdym przypadku.Jednym sie udaje a drugim nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz mogla sie starac o wize ale czy ja otrzymasz bedzie zalezalo jak bedziesz przekonywujaca o tym ze bedziesz w Polsce czekac i ze nie bedziesz tam dlugo przebywac

A to wlasnie. Prawda jest taka, ze to nie bedzie mialo znaczenia (ze bedzie w Polsce i ile bedzie w Stanach przebywac) w momencie staranie sie przez nia o promese poniewaz bedzie na nia zlozona petycja. Niestety prawda jest taka, ze jedno wyklucza drugie. I to w bardzo duzej wiekszosci wypadkow.

Ja wiem o jednym przypadku gdzie kobieta dostala pomimo, ze byla zlozona na nia petycja. JEDNYM! Reszta zostaje niestety odeslana z kwitkiem. Bez wzgledu na to jakie wiezi przedstawiaja z swoim krajem. Takze nie jest tak, ze wiele osob dostaje promesy w trakcie toczacej sie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...