Skocz do zawartości

Ile Czasu Czeka Sie Na Wizyte W Ambasadzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Serdecznie

Czy ktoś z Was ostatnio był może w ambasadzie i wie ile czasu oczekuję się teraz na wizytę? Dochodziły mnie słuchy, że podobno bardzo szybko:)

Moja sprawa wygląda następująco w USA byłem już dwa razy tak jak też w ambasadzie. Wpierw dostałem promesę na 3 miesiące, potem na 2 lata oczywiście z możliwością wielokrotnego przekraczania granicy. Lecz tylko skorzystałem raz tak jak to deklarowałem dla konsula. Nigdy nie przesiedziałem żadnej wizy i nie złamałem ich prawa. Wiza skończyła mi się w styczniu tego roku. Teraz czeka mnie kolejna wizyta już wyrobiłem nowy paszport specjalnie na tą okazję. Oczekuję tylko na zaproszenie od mojej Cioci, która jest obywatelem. Celem mojej wizyty do USA jest spędzenie z nią świąt Bożego Narodzenia. Skończyłem jedną szkołę teraz zaczynam, studia o kierunku Prawo i Administracja. Zawsze przed wizytą dopada mnie delikatny stres bo zależy mi na jej otrzymaniu. Myślę, że mam szanse. Ale wiadomo jak to jest tam na miejscu.

Jak sądzicie to, że uzyskałem promesę 2 razy zawsze wracałem na czas daje mi chodź jakiś mały plus?

Proszę Was o jakieś rady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego jeszcze sprawa wyglądu u mnie tak, że oprócz tego kierunku na którym teraz jestem. Uczę się do egzaminu poprawkowego o dyplom z poprzedniej szkoły. Bo część praktyczną zdałem, a teoretyczna mi nie poszła. Więc mój wyjazd na święta to góra 2 - 3 tygodnie. Bo możliwe, że bronić będę mógł się w styczniu góra w czerwcu więc zakuwam równo. Ucząc się ciągle. Jak to student:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Więc na umówioną wizytę w ambasadzie czekałem 6 dni. Wczoraj odwiedziłem ambasadę :) Byłem tam ostatni raz dwa lata temu trochę się zmieniło na plus. Od momentu rejestracji do rozmowy z konsulem miałem kilka sekund:) Wszystko szybko się odbyło. Rozmowę prowadził zemną bardzo miły Konsul trwała może 3 minuty. Zapytał gdzie się uczę jaki jest cel mojej podróży, zapytał jaki był ostatni cel. I powiedział tu jest wszystko OK tutaj również wszystko OK w ogóle wszystko jest OK. Teraz czekam na paszport by zobaczyć na ile tym razem udało mi się uzyskać promesę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Bardzo się ciesze to już 3 promesa. Mam taką nadzieję, że tym razem dostane na 10:) Zobaczymy z moich obserwacji wynika, że w większości teraz takie wizy są wydawane:) Ja na pewno taką wizę będę szanował. Jutro będę mieć paszport bo widzę, gdzie jest. Więc napisze co tam mam w nim ciekawego:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...