Skocz do zawartości

Dlugosc Waznosci Wizy A Data Wjazdu


ella

Rekomendowane odpowiedzi

Znajoma chce przyleciec do Stanow pod koniec lutego w odwiedziny, wlasnie ubiegala sie o wize turystyczna i dostala promese na 6 mcy. Problem jest taki, ze ona ma przyleciec 2-3 tyg przed terminem wygasnecia promesy i zostac chyba miesiac lub dwa. Czy moze przyleciec na tej promesie, dostanie pieczatke na lotnisku i I-94 wazne jeszcze po wygasnieciu wizy, czy powinna sie ubiegac o nowa wize w lutym, tu przed przylotem do Stanow? Dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko, gdy konczy mi sie wiza w lipcu. Przylatuje do Stanow w czerwcu i chce zostac tam do konca pazdziernika (albo i dluzej, oczywiscie tylko legalnie) bilet powrotny mam na np. sierpien, to na ile dostane wize pobytowa . Standartowo na 0,5 roku czy np. na 1 m-c do dnia wylotu na bilecie, czy w zaleznosci od widzimisie urzednika na lotnisku????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle to rozumialas...

Masz promese wizowa np do konca pazdziernika i lecisz 30 pazdziernika do USA i na lotnisku urzednik moze Ci dac pobyt max na 6 miesiecy lub tez krocej ,bo ta wklejka w paszporcie jest na wlot na teren USA a na granicy urzednik daje Ci wlasciwa wize pobytowa i okresla ile mozesz byc ,wazne jest to ze jesli paszport konczyl by sie Nam za 2-3 miesiace to wtedy urzednik nie da pobytu dluzszego niz waznosc paszportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...