Skocz do zawartości

Wiza Dla Małżeństwa


Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie bylam juz 2 razy w stanach, pierwszy raz dostalam wize 2 lata temu na 1 rok i wrocilam po miesiacu do polski drugi raz dostalam wize w tym roku tez na 1 rok i tez wrocilam po miesiacu do polski a konczy mi sie ona (wiza) w maju 2009 r a w czerwcu 2009 r wychodze za maz i teraz mam pytanie chcialabym po slubie stawac znow po wize lecz tym razem z mezem i leciec na miesiac na wakacje myslicie ze mamy duze szanse dostac wize we dwoje? ja bylam juz 2 razy i wracalam w czasie a moj przyszly maz nie byl jeszcze nigdy prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie sie starac razem z przyszlym mezem przed slubem mowiac ze chcecie leciec na miesiac miodowy. Po slubie bedziesz musiala zmienic paszport jezeli bierzesz nazwisko meza zobacz czy Ci sie to oplaca bo jezeli paszport masz jeszcze wazny kilka lat to lepiej uproscic sobie zycie i isc po wizy np w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wlasnie zastanawiam sie bo jedni mowia ze lepiej po inni ze przed akurat o paszport mi nie chodzi bo tak czy siak bede chciala go w najblizszym czasie zmienic na nowe nazwisko chodzi mi tylko o sam fakt jak lepiej stawac zeby dostac wize we dwoje chociaz wiem ze na konsula nie ma zasady ale kazda rada mile widziana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...