Skocz do zawartości

Biala Kartka Przy Wylocie


nemo1

Rekomendowane odpowiedzi

wypuscic wypuszcza,

jak nie oddasz kartki to pewnie jakis ambitny czlowiek z lini lotniczych to odnotuje, (do tej pory wydawalo mi sie ze to mozliwe tylko w liniach Lot'u ale spotkalem sie z tym i w Lufthansie)

druga sprawa, nie wiem czy 'oni' to sa na tyle glupi ze sie nie polapia ze ta sama osoba ma dwa paszporty? nie znam sie na tym ale na pierwszy rzut oka wydaje sie to dziwne ze ktos 'uzywa' I-94 jesli wie ze jako rezydent nie moze sie poslugiwac ta forma,

PS. przy wjezdzie zostawia sie odciski, ciekawe co bedzie w przyszlosci jak np przy obywatelstwie sie ktos polapie ze 'dwie' osoby maja takie same odciski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez intersuje co masz na mysli piszac o tej bialej kartce bo jako rezydent I-94 Ci sie nie nalezy a nalezy sie tym co leca na wizach turystycznych..

co do takiego kombinowania to pamietaj ze kiedys to sie moze zle skonczyc a wtedy nie bedzie ze nie wiedzialem,nie chcialem,wybor nalezy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chodzi mi o i94. wlece na zielonej karcie a wylece na paszporcie, powiem ze kartke zgubilem. Tym sposobem tak mi sie wydaje jako wlasciciel zielonej karty bede w usa caly czas i po 5 latach zglosze sie po obywatelstwo. Wydaje mi sie ze odciski palcow nie sa "sprzezone z systemem wizowym" chodzi tylko o wylapanie podejrzanych osob...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I-94 nie dostaniesz jako posiadacz zielonej karty..co do tego systemu to tak jest sprzezony ze teraz moze wyjsc wszystko tak wiec jak chcesz ryzykowac to Twoja sprawa ale nie zdziw sie ze obywatelstwa nie dostaniesz a do tego staly pobyt Ci zabiora .

A co do obywatelstwa to musisz pokazac ze masz rozliczenia z podatkow i ze pracujesz w USA legalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chodzi mi o i94. wlece na zielonej karcie a wylece na paszporcie, powiem ze kartke zgubilem. Tym sposobem tak mi sie wydaje jako wlasciciel zielonej karty bede w usa caly czas i po 5 latach zglosze sie po obywatelstwo. Wydaje mi sie ze odciski palcow nie sa "sprzezone z systemem wizowym" chodzi tylko o wylapanie podejrzanych osob...

I wiesz co zycze ci aby cie u****li a wiesz dlaczego

bo ktos inny skorzystalby z zielonej karty i docenial fakt ze ja ma

a nie kombinowal jakby system przechytrzyc dla swojej wygody

mam nadzieje ze cie urobia jak cie zlapia na takim kombinatorstwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...