Skocz do zawartości

Zima W Miami


jarekpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie zwracam się z pytaniem odnośnie wlotu do usa. Mam 24 lata,skończyłem studia .Byłem już kiedyś w usa na w&t ,teraz planuje lecieć sam do miami pod koniec listopada na kilka miesięcy(uciec przed polską zimą). Mam wizę turystyczną,nie mam zamiaru pracować ,mam odłożone na ten cel pieniądze.Najważniejszy dla mnie problem to co powiedzieć na lotnisku i na kiedy powinienem mieć bilet powrotny? Obawiam się żebym nie został cofnięty z powodu biletu powrotnego dopiero po kilku miesiącach, z drugiej strony jeśli miałbym date bilet powrotnego np. 3 tyg po wlocie (przebukowałbym już na terenie usa) to mogliby na lotnisku wbić mi czas pobytu na te 3 tygodnie...bardzo proszę o sugestie Ciekawi mnie czy będę miał problem na florydzie ( na wizie turystycznej) z zarejestrowaniem i ubezpieczeniem motocykla. Ostatnia sprawa to jak byłem w 2005 to wyleciałem mając debet -1500$ na koncie... mam zamiar teraz wszystko uregulować ,ciekawi mnie jakie jest roczne oprocentowanie za debet a bardziej to czy na lotnisku nie będą o tym wiedzieli i nie robili przez to problemów. Najważniejsze jednak na kiedy mam wykupić bilet powrotny.

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co teraz robisz w Polsce?bo o to sie pewnie zapytaja...

Czasami urzednik pyta sie o bilet i jesli cos nie bedzie tak to bedziesz musial sie tlumaczyc ile np masz pieniedzy na ten okres czasu ,co bedziesz tyle czasu robic ...Na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi .Bo jedni przechodza bez problemu ,inni maja problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę miał około 15 tyś $ ,posiadam własną firmę. w tym roku poukładałem wszystko pod ten wyjazd,nie poszedłem na magisterkę żeby zimę spędzić w miami,więc naprawdę nie chciałbym być cofnięty na lotnisku.najważniejsze pytanie na kiedy mam mieć bilet powrotny?myślę że jeśli lecę pod koniec listopada to powrotny powinien być jeszcze przed świętami czy może po sylwestrze?co będę robić przez taki czas?kupuję motor i chce zwiedzać florydę,specjalnie po to zdałem prawko tydzień temu.wszystko mam już prawie pozałatwiane oprócz biletu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...