Skocz do zawartości

W&t Przed Studiami


III

Rekomendowane odpowiedzi

czy można dostać wizę wcześniej? na jakich warunkach? a może lepiej wybrać inny program?

"W programie Work and Travel może wziąć udział osoba:

a. W wieku 19-28 lat.

b. Posiadająca udokumentowany status studenta w momencie rozpoczynania programu oraz w trakcie przebywania na terytorium Stanów Zjednoczonych.

c. Legitymująca się paszportem waŜnym co najmniej do 30.06.2009r.oraz ważną legitymacją studencką".

Na przyszlosc - raze skorzystac z archiwum.

Na przyklad w watku http://www.usa.info.pl/board/Wyjazd-do-USA...-jak-t6554.html przeczytasz:

"ja wyjechallem tak w te wakacje, mam 18 lat, z camp america jako counselor. to chyba jedyna mozliwosc. na campower nie mozesz bo trzeba byc studentem. no i musisz dobrze znac angielski. pozdro"

"Absolutnie jest możliwość wyjazdu dla osób nie będących studentami...

Jest to wyjazd z wizą H2B tzw. pracowniczą...

Oferta pracy oczywiście musi być możliwa do podjęcia dla osób w takim wieku ...

Drżę przed adminem na oskarżenie o kryptoreklamę, mimo to powiem, iż taką pracą pozwalającą na podjęcie jej przez osoby ok 18 roku życia jest praca ratownika...

Osoba jednak musi wykazać się odpowiedzialnością ...

Nie wiem jak to wygląda w innych firmach jednak wiem, że firma high sierra pools pozwala na taką ewentualność a program przez nią przedstawiony to H2B Short - wyłącznie na okres wakacji ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...