Skocz do zawartości

Dostałam Wize! :))))))


karito84

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to wspaniałe uczucie udało się!!!!!

...i w dodatku wcale nie było źle, a wręcz przeciwnie- bardzo bardzo sympatycznie!!

Wizytę miałam w Warszawie. Nie jestem już studentką, ukończyłam studia w maju tego roku, obecnie pracuje od niecałych dwóch miesięcy. Moja sytuacja jest trochę specyficzna bo mam narzeczonego Amerykanina i chciałam pojechać odwiedzić go na pare miesięcy. Jesteśmy w trakcie załatwiania dla mnie wizy K1 tzw. fiancee visa. Wszystko to napisałam we wniosku. Miałam oczywiście wątpliwości czy zostanę potraktowana za osobę wiarygodną.

Przemiły konsul nie zapytał mnie ani o to czym się zajmuję, ani o to co porabia mój narzeczony. Jedynie na jak długo chciałabym polecieć do USA. Gdy powiedziałam ze na 6 miesięcy, okazało się, że dostanę wizę nawet na 1 rok. Potem już tylko życzył mi bezpiecznej podróży i wspaniałych holiday z narzeczonym!!!

Nie jest więc tak strasznie!!! jeżeli nie macie nic do ukrycia, a we wnioskach piszecie prawdę, jesteście pozytywnie nastawieni to moim zdaniem musi się udać, na pewno dostaniecie swoje wymarzone wizy :P))

Pozdrowionka i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalas promese wizowa wazna na 1 rok i teraz nie wiadomo czy 1 czy wielokrotnego przekroczenia granicy..

Na granicy dostaniesz wlasciwa wize pobytowa i wtedy bedziesz wiedziec ile mozesz zostac legalnie.

Teraz juz widzisz ze te pogloski sa tylko pogloskami bo moglas sie starac o wize turystyczna .Tobie sie udalo wize otrzymac a sa takie osoby co nie dostaly ..

milych wrazen zycze w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...