Skocz do zawartości

Zarejestrowanie Samochodu W Ny Na Polskie Prawo Jazdy


bommerlunder

Rekomendowane odpowiedzi

tutaj chodzi o rejestracje samochodu na terenie USA a nie o zadne mienie oraz przewoz samochodu

noooo...ok, to byla, jak bys przeczytal ze zrozumieniem, jedna z moich hipotez...Chcialem sie jednak dowiedziec o co chodzi w tym rozwiazaniu (i to bylo moje podstawowe pytanie), wiec jesli umiesz odpowiedziec to bardzo prosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz byc legalny/nielegalny i tak Ci zarejestruja bez łaski na Polskie prawko a jak pokazesz czeki ze otrzymujesz wynagrodzenie (mimo że jestes nielegalnie i nie masz pozwolenia na prace) to dostaniesz kredyt na auto. jedyne co to bedziesz mial drogie ubezpieczenie na ten samochod - ja na swoj zaplacilem prawie 2000$$ na rok ale łącznie z "auto casco" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

czesc automotive .Jestem nielegalnie ja probowalem zarejestrowac na polskim prawku w NYS ,ale jakos nie moglem ,prosili mnie o SS,ktorego niemam,o bzdurne 6 punktow,ktorch ciezko jest uzbierac.Niewiem jezeli wiesz cos wiecej na ten temat bylbym wdzieczny za informacje.DZieki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...