Skocz do zawartości

Szukanie Mieszkania


Jakub K

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Niedlugo zawitam do LA i bede szukal jakies miejsce do zamieszkania tak na dluzej. Czy znacie jakies strony/miejsc z ogloszeniami - wiem juz o craiglist.org :P albo jakies miejsce do wynajecia itp..

Oraz co sadzicie o okolicach UCLA, Westwood, LAX?

Jak z Waszego doswiadczenia jest to szukanie miejsce do zamieszkania?

Pozdro :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Co Cie sprowadza co sunny LA? Mowisz ze na dluzej chcesz zamieszkac, moze do pracy lub szkoly?? Szukaj mieszkania tak zebys mial dobry dojazd do pracy i gdziekolwiek bedziesz jezdzil. Korki na highwayach tu sa jedne z najnieciekawszych w USA, sprawdzaj sobie zawsze przed wyjazdem na zakladce Traffic na maps.google.com. Craigslist jest najlepszy zrodlem jesli chodzi o ogloszenia w necie, alternatywnie na miejscu mozesz rozejrzec sie po agencjach. Jeszcze na latimes.com widzialem ogloszenia pod nazwa classifieds. Gdzie chcesz mieszkac to zalezy na czym Ci zalezy, czego szukasz, czy pokoju czy basementu czy apartment. Dosyc drogo jest niestety, generalnie mowiac w rejonach zachodnich jest drozej. Kolo lotniska raczej bym nie szukal, nieciekawe sasiedztwa. Ale tak jak mowie, to tylko generalizacja. Powodzenia i napisz jak tam dalsze plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz :)

Akurat problem z korkami nie bedzie mnie dotyczyło ale w mniejszym stopniu poniewaz bede sie "przemieszczał" sie srodkami publicznymi.

Z mieszkaniem raczej nie szukam cos super drogiego albo "wypaszonego", obejdzie sie bez basenu itpp.. :)

A jak sadziesz o okolicach UCLA i Westwood? dobra dzielnica?- nie zalezy mi aby bylo blisko do klubow i imprez tak dodajac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisales dlaczego akurat wybrales LA. Przyjezdzasz tu do pracy? Z tego co wyczytalem to Westwood to ladna miejscowosc. Miasteczko studenckie, pelno studentow mieszka z sasiadujacym UCLA obok, duzo klubow, wielkie zycie nocne. Ale tez w poblizu business parki, wiezowce, bardzo nowoczesne, eleganckie, szykowne. Bliziutko do Beverly Hills, wzglednie bardzo bezpieczne. Dlaczego autem nie zamierzasz jezdzic? To niesamowita wygoda. Aha, no i jak Ty to sobie wyobrazasz, chcesz mieszkac bez basenu? W kalifornijskim upale? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice UCLA/Westwood sa drogie, duza konkurencja o mieszkania bo na UCLA jest jakies 40,000 studentow. Najtaniej wyjdzie shared/room lub temporary/sublet na craigslist (http://losangeles.craigslist.org/) Jezeli uda sie, to sprawdz w UCLA housing office, chociaz dostep moze byc ograniczony tylko dla studentow. Unikaj mieszkan w okolicy USC - University of Southern California - to jest eksklusywna prywatna uczelnia, ale fatalnie polozona (niebezpieczna) wiec wiekszosc studentow mieszka na kampusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam mark hollywood, 1750 wilcox, hollywood 90028

1300/ms 2pokojowe. basen, siłownia, garaż, klima - nie wiem co jeszcze pisac :) mieszkanie oczywiste czyste - odswieżone w skali 1-6 dałbym 4/5

30m do Hollywood Blvd-Wilcox

wszystko pod reka - od najdrobniejszych sklepów, imprez, aptek - dla mnie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...