Skocz do zawartości

O-1, M-1


Isobell

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie oto pytanie, a wlasciwie kilka:

1. czy jest jakakolwiek szansa ubiegania sie o O-1 bez zaproszenia pracodawcy? to co mam namysli, to to ze przeciez w wiekszosci artysci to freelancerzy, czyli nie maja jednej stalej firmy ich zatrudniajacej tylko co chwile sie to zmienia. zreszta zeby dostac ta prace musza chodzic na castingi albo spotkania demonstrujac swoje portfolio i dokonania, czyli nie ma mozliwosci zrobienia tego "na odleglosc"

2. jade na wize m-1 - czy na miejscu moge ubiegac sie o o-1? czy moge np w polsce ubiegac sie o dwie wizy m-1 i o-1 i na miejscu zmienic status?

bede bardzo bardzo wdzieczna za wszelka pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie oto pytanie, a wlasciwie kilka:

1. czy jest jakakolwiek szansa ubiegania sie o O-1 bez zaproszenia pracodawcy? to co mam namysli, to to ze przeciez w wiekszosci artysci to freelancerzy, czyli nie maja jednej stalej firmy ich zatrudniajacej tylko co chwile sie to zmienia. zreszta zeby dostac ta prace musza chodzic na castingi albo spotkania demonstrujac swoje portfolio i dokonania, czyli nie ma mozliwosci zrobienia tego "na odleglosc"

NIE MA, CO WIECEJ PRACODAWCA MUSI WYPELNIC MNOSTWO DOKUMENTOW.

2. jade na wize m-1 - czy na miejscu moge ubiegac sie o o-1?

BEDZIE CIEZKO, BO WIZA M JEST DOSC SPECYFICZNA

czy moge np w polsce ubiegac sie o dwie wizy m-1 i o-1 i na miejscu zmienic status?

:) W PASZPORCIE MOZESZ MIEC KOLEKCJE PROMIS WIZOWYCH, ALE NIKT CI NIE DA PROMESY WIZY "O" W KONSULACIE BEZ APPROVAL NOTICE Z USCIS.

bede bardzo bardzo wdzieczna za wszelka pomoc

PROSZE BARDZO, RACHUNEK WYSLE POCZTA :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...