Skocz do zawartości

Flysiesta.pl


basha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

szukałam na forum informacji na temat flysiesta.pl, i być może źle szukałam, ale nie znalazłam wiele informacji.

Czy ktoś z forumowiczów dokonywał zakupu na tej stronce?? W najbliższym czasie będę kupować bilet do Chicago

i ceny mają badzo korzystne, ale chciałam się najpierw upewnić czy są oni wiarygodni.

Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Przed kupnem biletu dobrze przeczytaj jego restrykcje bo czasami nie mozna zmienic na takim bilecie daty wylotu lub tez go zwrocic przed wylotem...

Tak, wiem, i tam właśnie nie można dokonywać zmian, ale z tym nie będzie problemu, nie mam zamiaru zmieniać niczego jeśli już ten bilet zakpię.

Tylko trochę nieprawdopodobne wydają się mi ceny, bo już za 1300zł można kupić bilet w obie strony. Jak dla mnie super tylko czy to nie za mała??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ceny są czadowe, np 1-10 II 2009 - 956 zł :) aż mi sie nie chce wierzyć , dziwne tylko że loty nawet na sierpień trzeba opłacić do 5 listopada tego roku :)

Oplacic trzeba dlatego ze robisz rezerwacje dzisiaj a nie w lipcu 2009 - wtedy mialbys do zaplacenia tez w ciagu kilku dni od zlozenia rezerwacji.

Ja tez juz powoli szukam taniosci na maj'09.

Pozdro,

Tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...