Skocz do zawartości

Turystyczna W Oczekiwaniu Na I 130 Imigracyjna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie odnosnie spotkania w sprawie wizy turystycznej. Aktualnie czekam na wize I 130, podanie zlozylismy z mezem w maju, ale niestety sprawa jeszcze w toku, w Warszawie powiedziano nam, ze tego sie nie przyspieszy, no i ze trzeba czekac. W kazdym razie sytuacja ma sie tak: we wrzesniu urodzilam coreczke, ma 2 miesiace i chcielibysmy pojechac do stanow do rodziny meza, gdyz jeszcze nie mieli szansy jej poznac, nie wspominajac o mnie :) Maz pracowal w Polsce, teraz moze bedzie mial zlecenie w Niemczech, w kazdym razie siedzimy w Polsce od ponad roku non stop, wczesniej on wyjezdzal na kilkumiesieczne zlecenia do stanow. Ja pracowalam wczesniej, teraz jestem na maciezynskim. No i teraz nie wiem, jakie papiery wziac na rozmowe, bo umowe mam tylko do stycznia, ale zawsze jakies zaswiadczenie moge dostac. Czy fakt, ze jestem w trakcie ubiegania sie o wize imigracyjna koliduje z dostaniem wizy turystycznej, nawet jesli chce wrocic do Polski w kwietniu? No i na jak dlugo moge dostac turystyczna? Czas uplywa w chwili dostania wizy, czy po wkroczeniu na terytorium stanow? Jakie dokumenty moga mi pomoc w rozmowie z konsulem?

Dziekuje serdecznie z gory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypelnisz ds 156 i tyle,

Co do reszty to mow prawde jak sie maja sprawy i moze dostaniesz wize turystyczna .Jesli dostaniesz to promese wizowa i tam bedzie data do kiedy masz wleciec na teren USA a na granicy dostaniesz wlasciwa wize pobytowa i wtedy bedziesz wiedziec ile mozesz byc legalnie na terenie USA.Zazwyczaj jest to max na 6 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...