Skocz do zawartości

Gc Dwuletnia/dziesiecioletnia


anituHa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W USA bezie cie czekac wizyta w immigration office na lotnisku, taka jak przy wlocie na K1 albo na wizie immigracyjnej, pamietaj przy planowaniu, zwlaszcza jesli masz przesiadke w USA.

KW, ta wizyta w IO na lotnisku to z jakiej przyczyny?

Czy Ciebie prosili do IO przy wlotach kiedy mialas karte+list przedluzajacy (i-797c) jej status o rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, bo już zacząłem się zastanawiać co to za akcja z tym IO.

Czytam w necie, że niektórzy wybierają się do lokalnego biura po pieczątkę I-551 do paszportu, czy to ma sens?

Niektórzy dostają a niektórzy są odsyłani z kwitkiem z uzasadnieniem, że pieczątki wbijają tylko, jeśli ważność tego listu I-797c jest bliska końca a nie ma jeszcze decyzji.

Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Jestem po biometrics (2 października) 26 sierpnia przyjęli moje dokumenty i czekam, ale w grudniu być może chciałbym wyjechać na 2 tygodnie wakacji i próbuję znaleźć jakieś solidne informacje na temat tej pieczątki, żeby chociażby nie motać się na tym lotnisku przy powrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, musialam isc przez IO ale szybko bylo

na bramce nie moga sprawdzic twojego statusu wiec wysylaja cie do IO zeby sprawdzic w systemie

ten list jest tyle warty co zaproszenie na dalsze przesluchanie,

na sam list cie nie wpuszcza, musza potwierdzic ze jest prawdziwy :)

Ja wlatywalam do Stanow w lecie, w Filadelfii, na miesiac przed wygasnieciem tego listu i przy okienku wszystko bylo zalatwione. Nigdzie nie musialam chodzic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...