Skocz do zawartości

Czy Nielegalna Osoba Moze Latac Samolotami Po Usa?


ziuta

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez nie wszystkie lotniska sa miedzynarodowe :), a tam nie ma urzednikow ICE ;)

Zdziwilbys sie. Mnie ostatnio na lotnisku bardzo malym lokalnym sprawdzali i gamonie nie wiedzieli co to PASScard. Dobrze, ze mam krzykata gebe, to zwrocili sie do swojego superisora, ktory wygooglowal i przeprosil za kompetencje tych idiotow. Ciekawe czemu ich nie szkola?? Pewnie oszczednosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ich i szkola ale jeden lepszy od drugiego,

ja sie juz sporo razy spotkalem na granicy z tym ze urzednicy na to samo pytanie odpowiadali w sposob sprzeczny i kazdy sie upieral, ze poprzednik nie mial racji, a sprawa nie dotyczyla prognozy pogody a wydawaloby sie prostych przepisow dotyczacych przekraczania granicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Osoby bedace nielegalnie w USA moga podrozowac samolotami np. bedac w CT moga leciec do Miami czy nie przejda na odprawie?

ja lecialam z minneapolis do miami i pokazalam swoj polski paszport z niewazna wiza. ups :] ale nic kompletnie nie patrzyli, tylko strona ze zdjeciem i porownywali czy takie samo nazwisko jest na bilecie i w paszporcie.

A Wy w koło Macieju to samo, przecież z wątku jednoznacznie wynika, że sprawdzać mogą, tylko jak na razie robią to sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...