Skocz do zawartości

Pytanie O Paczke


rusek łwc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko. Znajoma osoba bedąca teraz w USA bedzie mi wysyłać notebooka. Kwestia teraz jest nastepująca chodzi o to jak go przesłać do Poland zeby nie zapłaćic duzego cła i zeby mu sie nic nie stało. Myślałem o wsadzeniu go w paczke morską no i owinąć do jakimiś kocami czy wsadzic w jakieś pościele, które również mogłyby być słane stamtąd. Co radzicie? Z góry dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki :) pozdrawiam

Jezeli nie chcesz (lub nie mozesz) wyslac laptopa w 'skrojonym pod niego' firmowym pudelku z wkladkami styropianowymi - mozesz owinac go czyms miekkim.

Polecam Ci jednak solidne usztywnienie paczki (takie, aby po nacisnieciu opakowania nie byl wywierany nacisk na laptopa znajdujacego sie w srodku).

Zbyt 'miekka', nieusztywniona paczka moze bardzo zle przysluzyc sie komputerowi - klawiatura moze odcisnac na ekranie swoj slad (nieusuwalny), tylna czesc matrycy rowniez moze zostac przetarta (pojawia sie wowczas na ekranie zdecydowanie jasniejszy zbiur punktow - dosc irytujaca sprawa, rowniez nierozwiazywalna).

Koniecznie wyjmij z komputera baterie na czas takiego transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...