Skocz do zawartości

Help Me !


polak2008

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zwracam się z ogromną prośbą do państwa bo mam wielki problem.Mianowicie... rok temu wyleciałem do USA na wize turystyczną,tam też zostałem oskarżony o kradziez<z mojej strony nie słusznie> .Odbyła się sprawa sądowa zapłaciłem 250 $ kary i na tym sie skończyło,żadnych innych informacji nie otrzymałem ze strony sądu. Teraz na przyszłe wakacje chciałbym wyleciec i czy ta sprawa z ukaraniem nie bedzie miała wpływu na mój kolejny pobyt? czy wogóle zostane wpuszczony na teren USA? Prosze o pomoc ! Czekam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zwracam się z ogromną prośbą do państwa bo mam wielki problem.Mianowicie... rok temu wyleciałem do USA na wize turystyczną,tam też zostałem oskarżony o kradziez<z mojej strony nie słusznie> .Odbyła się sprawa sądowa zapłaciłem 250 $ kary i na tym sie skończyło,żadnych innych informacji nie otrzymałem ze strony sądu. Teraz na przyszłe wakacje chciałbym wyleciec i czy ta sprawa z ukaraniem nie bedzie miała wpływu na mój kolejny pobyt? czy wogóle zostane wpuszczony na teren USA? Prosze o pomoc ! Czekam i pozdrawiam

twoje informacje sa tak powierzchowne ze trudno cos powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powierzchownie? Jeszcze raz napisze.Otrzymalem wize turystyczną na 10 lat . W USA ukarany niesłusznie za kradzież <bo polak>, zapłacone 250 $ kary i zero informacji ze strony sądu ,nic wiecej nie mówił na rozprawie.Wszystko legalnie robione,w terminie się wstawiłem na rozprawe ,w terminie zapłaciłem należną mi karę.Chce za rok wyleciec na turystyczną i mam obawy :( czy np nie wbiją mi jednego miesiaca pobytu w USA jak ja tam mam zamiar siedziec 3 miesiace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
powierzchownie? Jeszcze raz napisze.Otrzymalem wize turystyczną na 10 lat . W USA ukarany niesłusznie za kradzież <bo polak>, zapłacone 250 $ kary i zero informacji ze strony sądu ,nic wiecej nie mówił na rozprawie.Wszystko legalnie robione,w terminie się wstawiłem na rozprawe ,w terminie zapłaciłem należną mi karę.Chce za rok wyleciec na turystyczną i mam obawy :) czy np nie wbiją mi jednego miesiaca pobytu w USA jak ja tam mam zamiar siedziec 3 miesiace...

No tak, kazdy skazany mowi ze nie slusznnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...