Skocz do zawartości

Wiza Imigracyjna


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osob ktore w tym roku ubiegaly sie o wize imigr. lub osob wiedzacych cokolwiek jezeli chodzi o nowe przepisy w Visa Center.Mianowicie chodzi mi o to ze bylam pewna ze po wyslaniu Affidavit of support przez mojego meza w USA ze bedzie to najprawdopodobniej ostatni krok w usa oczywiscie jesli wszystko jest ok a teraz to juz moge oczekiwac na dokumentu tu z ambasady i ze DS-230 niekaralnosc, lekarz i nne dokumenty wysyla sie do ambasady i stad dalej czeka sie za wyznaczeniem terminu po wize w ambasadzie, ale dzis sie dowiedzialam ze podobno wszystko wysyla sie do USA i tez to oni wyznaczaja termin po otrzymaniu dok. gdyz zmienily sie przepisy. Prosze jesli ktos wie cos na ten temat by napisal, a jesli tak jest naprawde to czy ja dostane jakies powiadomienie co i gdzie mam wyslac czy moj maz, no i oczywiscie jak to jeszcze dlugo moze potrwac zakladajac ze wszystko jest ok zanim VC wysle . Chce zaznaczyc ze maz skladal na mnie petycje /jest obywatelem usa/ do tej pory po kolejne dokumenty jakie mial dosylac przychodzily pisma co 2 tyg zaraz po jego odeslaniu.Od wyslania Affidavit of support minely juz 3 tyg mysle ze gdyby byloby cos nie tak tez juz dostalby jakis list od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...