Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna Po Work&travel


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To juz moj kolejny post na forum. Tym razem mam pytanie do osob ktore maja doswiadczenia z wizami turystycznymi. Opisze po krotce o co mi chodzi. 17 pazdziernika wrocilem z WAT bylem juz 3 raz, mam sie u kogo zatrzymac, tylko teraz chcialbym pojechac do znajomych na swieta, na turystycznej, czy myslicie ze jest w ogole sznasa na turystyczna, zeby pojechac tam chociaz na 1-2 tygodnie, to ewentualnie bylaby moze jakas karta przetargowa ze chce jechac tam doslownie na 1-2 tygodnie. Oczywisice moglbym zorganizowac od nich zaproszenie. Problem jest jednak jeszcze jeden. W wakacje znowu zamierzam jechac na Worka, i czy jesli nie dostane turystycznej powiedzmy teraz w grudniu, to automatycznie moge miec problemy z uzyskaniem J-1, czy jedna wiza z druga nie ma nic wspolnego? Dodam ze trzymaja mnie tu studia.Wiem ze okres od mojego powrotu do grudnia jest bardzo krotki, ale moze jednak ktos mial podobna sytuacje. Nie ukrywam ze bardzo zalezy mi na takim wyjezdzie. aha i jeszcze jedno, czy jest jakis limit wyjazdow na WAT??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

chce jechac do stanow w wakacje i mam dwa wyjscia:albo na turystycznej albo na W&T(rok temu juz bylam na W&T). czy jesli sprobuje sie ubiegac o wize turystyczna teraz w grudniu(z zamierzeniem pojechania w wakacje 2009 na zwiedzanie) a jej nie dostane to bede mogla wybrac druga opcje czyli W&T w te same wakacje w ktore chcialam pojechac na turystycznej?

dzięki z góry za odopowiedz:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...