Skocz do zawartości

Opłata Za Sevis I Wiza J1


soku

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jade do usa na J1 za ponad miesiąc i chciałem sie Was o cos zapytać.

Zapłaciłem za SEVIS w czwartek, w piatek byłem w ambasadzie z wydrukiem potwierdzającym zapłatę za sevis i konsul powiedział, ze dostanę wize w momencie jak oni dostana potwierdzenie, że moje dane w SEVIS zostana uaktualnione i że to uaktualnienie trwa maks 1 dzień roboczy. Jest wtorek i na stronie FMJFEE dalej widnieje mi status ze owszem zapłaciłem ale mnie nie uaktualnili.

Za bardzo nie wiem czy mam pisac do tego SEVISu całego i pytac sie co jest nie tak, czy dzwonic do ambasady i pytac co mam robic.

Dlatego pytam sie Was co byście mi doradzili.

Musze bilet kupic dosc szybko więc zalezy mi zeby wiedzieć czy cos zepsulem czy to amerykance sie opoźniają

dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi,

obsługa SEVIS napisała mi, że czas oczekiwania to maks. 5 dni roboczych i trzeba cierpliwie czekać. Po tym okresie pojawił sie u mnie kurier DHL ze świeżutką wizą J1!!

A właśnie:

jesli mam wizę do połowy czerwca to czy mogę w stanach przebywać miesiąc dłużej czy muszę przed terminem końca wizy wrócić?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

tez mam problem z sevis... dzwonilam dzis do konsulatu i podali mi strone www.smjsee.com (chyba to nie ten adres..) Jede jako aupair i mam zaplacic 180$ co mnie zdziwilo. bylam pewna ze dla aupair koszt tego to 35$. Jestem zielona w tym temacie i kompletnie nie wiem gdzie mam sie tam zalogowac. czy ktos moze mi w tym pomoc???

To tylko mozna zaplacic kartą kredytową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...