Skocz do zawartości

Prosze O Pomoc I Rade!


Kadi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich

będę skracał. Mam 23 lata po wojsku oficjalnie nigdzie zatrudniony student 1 roku (zaoczne)

I teraz tak chciałbym polecieć do USA na ok 1 miesiąc, styczeń-luty odwiedzić dziewczynę jak wogóle mam podejść do załatwiania wszystkich spraw. bo mam tez w USA ciotke czy może ona ma mi wysłać zaproszenie. i chyba nie ma sensu deklkarować ze jadę do dziewczyny, tylko że w celach turystycznych na narty itp :( Jak oceniacie moją pozycje czy jest wogóle sens zaczynać z ta wiza czy nie. Jak konsul patrzy na takich jak ja nie pracuje nie mam rodziny czyli nic mnie tu teoretycznie nie trzyma no tylko te studia zostają. Konsul mówi po polsku bo ja po angielsku słabiutko gadam i czy jak np teraz zaczne zalatwiać wszystko to czy zdąże do lutego wlącznie z wyrobieniem paszportu...bo chce we ferrie lecieć. dzięki z góry za cenne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadi zacznij od przeczytania Forum bo juz pare razy byl poruszany temat o tym jak sie leci do dziewczyny.

Jak chcesz leciec w styczniu-lutym to juz teraz zloz formularz o paszport bo bedziesz czekac na niego 3-4 tygodnie.

ps Konsul mowi po polsku wiec tutaj nie bedzie zadnego problemu,zaproszenie nie jest wymagane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...