Skocz do zawartości

Pytanie O Niekaralnosc


elam

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem zalatwilam niekaralnosc z sadu w swoim miescie juz duzo wczesniej jednak musze miec z pieczatka warszawy musze wyslac zapytanie do Warszawy i tu problem nie ma mnie obecnie w Polsce sam formularz zapytania wypelniony i podpisany wyslalam do mamy do polski zeby kupila znaczek sadowy i wyslala do warszawy tam trzeba podac adres zamieszkania nie wiem co napisac gdyz pod adresem zameldowania nie mieszkam a chcialabym zeby odeslano na adres mamy czy moge wpisac adres gdzie nie jestem zameldowana ? zaznaczam ze przebywam w anglii i tu mieszkam i w sumie nie wiem co zrobic , ponadto doczytalam sie na stroniehttp://polish.poland.usembassy.gov/poland- pl/img/assets/5816/zkform.pdf ze oprocz zapytania o niekaralnosc jeszcze powinnam to pismo tez wyslac co jest na tej stronie czy przyjma samo zapytanie ? moze jest ktos kto wysylal i odpowie mi i czy wysylaliscie poleconym czy tylko zwykly list wystarczy z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to zagmatwane, ale mysle, ze najpierw powinnas postarac sie o zasw. o niekaralnosci z Anglii, a pozniej z Polski.

Te z Warszawy nadalabym na adres mamy, poniewaz sama pewnie jestes zameldowana w Polsce. Przeciez nie wymeldowalas sie z domu, nie postaralas sie o NIP3, czy jakos tak przy zmianie miejsca zamieszkania do innego kraju. A wiec prawnie jestes nadal w Polsce. Nie wiem, niech sie ktos kompetentny wypowie, bo nie mam pojecia.

A ten z Warszawy wyslij na mamy adres ze znaczkiem oplaty, przysla spowrotem do mamy, niech ci wtedy odesle do Anglii. Przynajmniej tak ja bym zrobila.

Dowiedz sie tez, czy nie potrzebujesz zasw. z Anglii, bo to chyba dluzej potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...