Skocz do zawartości

Wiza K1.


monia007

Rekomendowane odpowiedzi

Moja petycje na wize narzeczenska wyslalam juz miesiac temu do USCIS w Vermont i odraz po 3 dniach odeslali mi list w ktorym potwierdzaja ze dostali moja petycje z czekiem, oraz podali numer dzieki ktoremu moge sledzic moja sprawe na ich stronie internetowej, jednak jak wpisuje numer mojej sprawy to caly czas pisze "Your case can not be found at this time in Case Status Online. Please check your receipt number and try again. If you need further assistance, you can either call the National Customer Service Center at 1.800.375.5283, or you can send an e-mail to uscis.webmaster@dhs.gov"

Niewiem co mam zrobic, dzwonilam do USCIS sie dopytac o to jakis tydzien temu to kobieta mi tylko powiedziala ze maja problemy z ta strona i zeby sprobowac za 2 dni..no ale caly czas dostaje ta sama odpowiedz po wpisaniu numeru..troche sie martwie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

witam wszystkich.

Mam takie male pytanko zwiazane z wiza k1 i czasem jej zalatwiania. Mi zostalo zaledwie 3mce w stanach,jestem tu na wizie turystycznej.Obecnie zaczynamy przygotowania do zlozenia wniosku o wize narzyczenska dla mnie. W zwiazku ze moja druga polowka jest w navy i za 9mcy konczy mu sie kontrakt w obecnej jednostce i jeszcze nie wiemy co dalej czy nadal stany czy moze inny kraj. Moje pytnie brzmi czy jest szansa ze procedura wizy dla mnie zostanie przyspieszona, czy raczej marne szanse. Jesli ktos cos wie badz byl w podobnej sytuacji bardzo prosze o pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...