Jump to content

Czy Teraz W Czasie Kryzysu Warto Jechać Do Stanów?


sueno

Recommended Posts

Ostatnio jest coraz więcej doniesień o zwiększajacej się liczbie bezrobotnych w Stanach, Amerykanie aby oszczędzac odchodzą od takiego konsumpcjonizmu.Jak sądzicie czy warto teraz jechać, uda się coś tam zarobić tak zeby chociaż zwróciły się koszty wyjazdu??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 24
  • Created
  • Last Reply

uwazam ze sie oplaca przyjechac do usa - w zasadzie nie masz nic do stracenia - no bo co stracisz ????? zwiedzisz , przezyjesz przygode, poduczys sie jezyka, raczej odrobisz koszty przyjazdu, a nawet gdy nie odrobisz ich calkowicie to napewno jakas spora czesc odrobisz a to co przezyjesz zobaczysz na zawsze pozostanie z Toba - kryzys w usa raczej Cie az tak bardzo nie dotknie - oczywiscie zakladam ze przyjezdzasz na w&t lub jakis inny program na kilka miesiecy - jesli przyjezdzasz na stale to tylko legalnie bo nielegalnie to juz sie w ogole nie oplaca - teraz mamy otwarte drzwi w Europie gdzie mozemy jechac i pracowac zupelnie legalnie wiec Usa na nielegalu to juz historia - emigranci nielegalni zaczna powoli sie stad zabierac bo nie bedzie dla nich pracy

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za odpowiedź. Tak, myślę o W&T .Właśnie nastawiam się głównie na podszkolenie języka i przeżycie przygody.A dlatego zastanawiam się czy warto, bo wiem że wszyscy szukają drugiej pracy,żeby więcej zarobić.Wiadomo,jadąc chcę żeby finansowo też dobrze na tym wyjść .I nie wiem czy teraz będzie to takie łatwe. A tak wogóle ciekawe czy Amerykanie zmienili to swoje optymistyczne nastawienie do życia?

Link to comment
Share on other sites

przyjedz! wiesz tutaj jak ktos chce to spokojnie znajdzie prace, serio.

Bezrobocie dotyczy tych ktorzy szukaja tej pracy i rownoczesnie modla sie zeby jej nie znalezc. Siedza w domach i ogladaja Jerry Springer Show itp. A co zobaczysz i przezyjesz to Twoje!

powodzenia

Link to comment
Share on other sites

przyjedz! wiesz tutaj jak ktos chce to spokojnie znajdzie prace, serio.

Siedza w domach i ogladaja Jerry Springer Show itp.

powodzenia

Zajeb... program :)

A tak naprawdę, chyba czegoś bardziej beznadziejnego w życiu nie widziałem. Szkoda słów. Nie mogłem się powstrzymać, żeby coś nie napisać o tym programie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...