Skocz do zawartości

Czy Teraz W Czasie Kryzysu Warto Jechać Do Stanów?


sueno

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz, My Polacy, nawet za komuny, nie musielismy sztywno siedzieć w aucie, czy z rekami na masce drzeć zeby jakiś policjant [jakbym chciał sie podrapać w 4 litery] nie odpalił do mnie, oczywiscie, ja to rozumiem, dzieki temu w wiekszosci stanów jest spokój [ ja tylko w pierwszym tygodniu pobytu w chicago, byłem swiadkiem jak sie małolaty-takie 13-16 lat postrzelały, ale w ciągu paru minut było policji jak psów i spokój],

Rygorystyczne przestrzeganie procedur (dla wlasnego jak i policjantow dobra) podczas zatrzymania do kontroli w twoim przekonaniu = sie panstwu policyjnemu ? A wiesz, ze w przeciwienstwie do Polski w Stanach policjanci musza miec powod zeby zatrzymac taki samochod do kontroli ? Albo zeby samochod przeszukac ? Troche sie to kloci z wizja panstwa policyjnego nieprawdaz ? Rozumiem tez, ze my Polacy za komuny moglismy demonstrowac na ulicach nie obawiajac sie spalowania przez ZOMO. Za komuny nie bylo godzin poilicyjnych, ani pobic na smierc na komisariatach.

Proponuje Ci zapoznac sie z definicja panstwa policyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
wiesz, My Polacy, nawet za komuny, nie musielismy sztywno siedzieć w aucie, czy z rekami na masce drzeć zeby jakiś policjant [jakbym chciał sie podrapać w 4 litery] nie odpalił do mnie, oczywiscie, ja to rozumiem, dzieki temu w wiekszosci stanów jest spokój [ ja tylko w pierwszym tygodniu pobytu w chicago, byłem swiadkiem jak sie małolaty-takie 13-16 lat postrzelały, ale w ciągu paru minut było policji jak psów i spokój],

chyba sie czegos bardzo toksycznego napilas/les

i nie bardzo wiesz co piszesz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, My Polacy, nawet za komuny, nie musielismy sztywno siedzieć w aucie, czy z rekami na masce drzeć zeby jakiś policjant [jakbym chciał sie podrapać w 4 litery] nie odpalił do mnie,

Może za komuny nie, ale teraz procedura kontroli samochodu w Polsce jest taka sama, tylko każdy to olewa, szczególnie Polucjanci, bo utrudniałoby to branie w łapę

oczywiscie, ja to rozumiem, dzieki temu w wiekszosci stanów jest spokój

O co chodzi zatem? To źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy jesteście tacy nerwowi? ja mam 48 lat, odmówiłem przysiegi wojskowej w 1985 roku, wyrzucili mnie na drugi dzien [a powinni zamknąć], pisze uczciwie, co widziałem, i jakie odnosze wrazenie,a Wy na mnie skaczecie-jak w polskim piekle, jak byłem, a byłem 5 tygodni, przejechałem sie od michigen i wisconsin do phenix w arizonie i troche widziałem, i policjant jak bedzie chciał to Cie potraktuje-też jak bedzie chciał [jak wszedzie i za komuny i teraz], zauważyłem, iż policja w usa jest bardziej " na poważnie" ale wcale nie twierdze że to żle jest. Interesuje mnie jak jest z samochodem? Moge jako obcokrajowiec kupić auto-czy nie? A dodam że zjezdziłem troche swiata i wiele rzeczy nie jest mi dziwne, i wiecej polaków widziałem niezadowolonych , niż zadowolonych.Ja tam jezdze sobie po świecie, żeby zobaczyć: w jakim wspaniałym kraju żyje, jakie wspaniałe i smaczne mamy jedzenie, smaczną wode [mieszkam w krakowie i mam wspaniałą smaczną wode z raby,jak razu pewnego w chicago wypiłem z kranu i dostałem srac.i, to kolega mnie opieprzył że tu sie wody nie pije], gdyby jeszcze ci którzy nami rządzą byli tacy jak np. w USA, to żylibyśmy jak w raju, pozdrawiam wszystkich i napiszcie mi jak to z tym samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...