Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam....

Moja wiedza na temat wiz jest niewielka...dlatego nie wiem jakie mam szanse na jej otrzymanie...mam 15lat i chcialabym wyjechac do ciotki, ktora tam przebywa....jeszcze nigdy nie staralam sie o wize....dlatego nie mam pojecia na czym to polega. Slyszalam o rozmowie z konsulem....jestem strasznie ciekawa jakie np pytania moga pasc podczas rozmowy....

a ja chcialabym po prostu zwiedzic ten kraj....

z gory dzieki za odpowiedz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam podobne pytanko wiec pisze tutaj. Ja z kolei mam 16 lat i na wakacje pragnalbym wybrac sie do kuzyna w Stanach. Chcialbym sie dowiedziec z jakim wyprzedzeniem najlepiej ubiegac sie o wize turystyczna? i od kiedy do kiedy jest wazna. Czy ta wiza cos kosztuje?(jesli to glupie pytanie przepraszam ale nie wiem poprostu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze zacznij od przeczytania strony Ambasady i Forum i bedziesz wiedzial ile jest wazna taka promesa wizowa i ze dostaje sie wlasciowa wize na granicy i Ona okresla ile mozesz tam byc:

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...w_to_apply.html

Mozesz o promese wizowa stratowac juz w marcu-kwietniu..Mozesz tez pojechac w czasie trwania ferii zimowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...