Skocz do zawartości

Pytania W Sprawie Wizy


knajt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

W maju 2007 ubiegalem sie o promese ktora otrzymalem na okres 2 lat.W czerwcu 2007 polecialem do USA na okres 3 miesiecy ( na lotnisku wbili mi ze moge siedziec 6 miesiecy).W tym roku niebylem w USA z powodow rodzinnych.W polowie maja 2009 konczy mi sie wiza.Planuje wyjechac do Stanow na okres okolo 2 miesiecy i niewiem co teraz robic.Czy jechac na tej starej wizie bo podobno przed jej koncem mozna jechac i na lotnisku przedluzaja czy czekac az minie i w czerwcu ubiegac sie o nowa promese.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na lotnisku przedluzaja

Nikt Ci tego nie przedluzy ..Przylatujesz do USA i dostajesz wlasciwa wize pobytowa jak za 1 razem..

Jesli planujesz leciec przed koncem waznosci promesy wizowej to lec na tej co masz teraz a jak po to musisz sie starac o nowa promese wizowa w Ambasadzie USA,tutaj masz to opisane:

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...sa_renewal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Znam osobe ktora kilka lat temu wleciala na trzy tygodnie przed wyganieciem promesy.

Na lotnisku wbili na 6 miesiecy nie pytajac

Jedna jaskolka wiosny nie czyni ale to przyklad

Moze wie ktos jakich pytan sie spodziewac jak sie wyjezdza w ostatnim tygodniu waznosci wizy?

Mial ktos taka sytuacje ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich samych jak wjezdzajac rok przed jej wygasnieciem,

nie ma sie czego obawiac wjezdzajac pod koniec waznosci wizy, nie wiem skad sie u ludzi bierze taki strach, ze jest to cos zlego leciec do USA jak sie wiza konczy,

to tak jakby urzednik mial myslec ze probujemy sie dostac do USA "rzutem na tasme" a to jest wyjazd turystyczny a nie pobyt staly :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...