Skocz do zawartości

Formularz Elektroniczny Ds 156-problem


Rekomendowane odpowiedzi

Wprowadziłam dane do formularza ds-156, niestety w jednym polu użyłam wyrazu z polskim znakiem. Po mimo tego formularz zamienił sie w dokument pdf. Czy taki formularz dociera do ambasady w formie elektronicznej? Nie otrzymałam potwierdzenia że ów dokument został wysłany. Proszę mi powiedzieć jak to formalnie się odbywa? Czy jescze raz wypełnic formularz? Bardzo serdecznie dziękuje za odp; robię to pierwszy raz.

dodam jeszcze ze w miejscu wpisanej literki Ł w formularzu do wydruku (pdf-ie )ukazały sie znaki Ł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej po angielsku, ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby odpowiedzi wpisac po polsku zastepujac odpowiednio znaki Ó > O itp.

wnioski

jesli pojawily Ci sie dziwne znaczki to wypelnij formularz ponownie bo moga Cie z tym odeslac, (rowniez jesli z jakis powodow nie beda mogli odczytac kodu na ostatniej stronie),

co do formularza to oficjalnie jest napisane ze nie jest on nigdzie przesylany, a co do duzego kodu kreskowego z ostatniej strony (gdyby ktos chcial wiedziec), zawiera on jedynie podstawowe informacje o aplikancie (data i miejsce urodzin, nr i daty waznosci paszportu)

PS. procedura ubiegania sie o wize, wypelniania formularzy wraz z dokladnym opisen znajduje sie na stronach ambasady/konsulatu USA, w jezyku polskim i z tego co pamietam jest to dosc jasno i szczegolowo wyjasnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

w ambasadzie nie lubia jak sie zostawia w formularzach puste pola i z tego co kojarze to "nie dotyczy" tez nie lubia :-)

powinno sie pisac: "brak", "nie mam", "nie posiadam" - nawet w tych polach co sa numery tel.

puste pola zawsze zostawialem zaraz na poczatku gdzie sa pytania o inne nazwiska :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...