Skocz do zawartości

Bilet Dla Seniora


Fisher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Matka mojej znajomej wybiera sie w polowie kwietnia na miesiac do USA. No i prosila mnie aby jej pomoc w zakupie biletu. Nie byloby z tym zadnego problemu, gdyby nie fakt ze nie wiem, czy ona sie łapie na bilet dla seniora. A do LOTu dodzwonic sie od tygodnia graniczy z cudem. I dlatego mam pytanie:

Czy wiek 60 lat trzeba miec przekroczony w chwili kupowania biletu (styczen '09) czy w chwili wylotu (kwiecien '09) ? Tej babeczce 60-tka stuknie w marcu '09. I nie wiem czy ona sie łapie na bilet dla seniora czy nie. Bede wdzieczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porownaj jeszcze ceny u innych przewoznikow, mi sie kiedys udalo kupic bilet taniej w innych liniach i nie bylo zadnej znizki dla seniorow

a co do Twojego pytania to najlepiej zadzwon do ktoregos z duzych biur podrozy (np do orbisu) przy okazji moga Ci podac jak te ceny wygladaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna sie dodzwonic na infolinie :)

Wlasnie mi podali ze tej Pani bedzie sie nalezec 10 % znizki jesli leci po swoich urodzinach B)

Rademenes tylko ze czasami takie osoby starsze wola leciec bezposrednio i aby zaloga mowila po polsku a wtedy oprucz LOT-u nic nie ma ,no chyba ze cos sie zmieni :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...