Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna A Przekraczanie Granicy Lądowej Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pewien problem który nurtuje mnie już od dłuższego czasu i chciałbym go Wam przedstawić ;) a mianowicie;

Czy gdy już dostanę promesę wizową w konsulacie w Warszawie to czy muszę lecieć od razu do USA i przekroczyć granicę na lotnisku (np. W Nowym jorku), czy można lecieć np. do Montrealu, i po pewnym czasie przekroczyć granicę lądową Kanada-USA, czy tam są urzędnicy imigracyjni którzy wydadzą mi tą ostateczną wizę na wjazd do USA..?

I w końcu, czy mogę na przykład na jedną wizę turystyczną przekroczyć tą granicę lądową, udać się do Meksyku i powrócić znowu do USA granicą lądową..? Czy jak się dostanie wizę do USA to jest ona tylko na jeden wjazd i wyjazd?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz poleciec do Montrealu a potem pojechac do USA,wazne abys sie zmiescila w waznosci promesy wizowej i tam tez dostaniesz ta ostatneczna wize do kiedy mozesz byc w USA .

Co do Meksyku to jak oddasz na granicy I-94 to wtedy musisz miec promese wizowa wielokrotnego przekroczenia granicy ,inaczej nie wrocisz do USA z Meksyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...