Skocz do zawartości

Bierzecie komórke do Stanów??


Rekomendowane odpowiedzi

Tak,oni wskazują z  jakimi sieciami w stanach maja podpisana umowe i co ile kosztuje. Prawda jest taka, już na miejscu w Stanach, że do wyboru masz 2,3 sieci w zależności od wyboru, a operatorzy z Polski podają że np 6. Nie wiadomo od czego to zależy.

operatorzy polscy podaja np 6 sieci, ale to sa wszystkie sieci z ktorymi maja umowy. a na danym terenie dzialaja tylko po 2 - 3 sieci albo tylko 1. np 2 sieci dziala ja east coast i centralnych usa, inna siec dziala na west coast i hawajach itd itp...

czasami bylo (w idei) tak, ze oplaty za smsy lub polaczenia byly tansze niz w cenniku. jak jechalem do usa po raz pierwszy 4 lata temu, w cenniku bylo podane ze w sieci [XX] podczas mojej przesiadki w NYC sms bedzie mnie kosztowal 1zl (a sie okzalo ze mialem je gratis!!! :-) - naliczyli oplate przy kazdym 0,00zl na rachunku), a podawali ze w sieci [YY] w kalifornii oplata za sms bedzie 4 zlote - no wiec ja wysylalem smsy jak tylko oszczednie moglem, staralem sie wysylac z internetu albo maile itd - a jak wrocilem do domu, okazalo sie ze smsy byly po 40 groszy.....- myslalem ze pekne ze zlosci jak to zobaczylem (naprawde nie zrobilem bledu czytajac cennik - bylo jak byk 4 zeta) ;-) ale teraz niestety coraz rzadziej sie zdarzaja takie niespodzianki :-( paktycznie w ogole :-(

informacje o operatorach, cennik i ewentualnie mapki zasiegu macie na stronach swoich operatorow (np idea- na dole kazdej rubryki o operatorze jest link do strony o infirmacjach o niej i od razu jest tam mapka pokrycia terenu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a nie wiecie jak to jest z Heyah w USA?

biore komorke tylko po to,zeby dostawac i wysylac smsy-ale..pytanie czy bedzie w ogóle zasięg;)) jak myslicie- w biurez Ery powinni coś wiedzieć- bo w sumie Heyah działa na ich sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko czy można w USA (LasVegas) kupić karte TAK TAK??

Czy jedyna możliwościa jest zasilenie konta w Polsce? Jakoś nigdzie sie nie mogłam tego doczytac.

DZIEKI

myśle że mogą być z tym problemy:D poproś kogos z polski by ci kupił tik taka i podał przez maila/sms numer z tego tik taka a ty sobie uzupełnisz konto proste co?: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tak taku chyba jest usluga, ze mozna komus doladowac konto (w idei np jest). wtedy ktos w polsce kupuje karte, dzwoni pod jakis tam specjalny numer i doladowuje Twoje konto podajac Twoj numer telefonu... jakbys miala zadzwonic do PL z Las Vegas z tak taka zeby doladowac konto, niezle by to kosztowalo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey

Operator twierdz ze Heyah bedzie bezproblemu dzialac na terenie usa :!:

Radzi tylko zeby wejsc na ich stronke www.heyah.pl i sprawdzic z jakim operatorem w USA mają umowe a po wyladowaniu ustawic telefon recznie na wyszukiwanie jego sieci bo ponoc czasem automatycznie nie wylapuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...